Διαφήμιση

Εμφάνιση επαφών σωστά στα μηνύματα

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Εμφάνιση επαφών σωστά στα μηνύματα

      Καλησπέρα, για πιο λόγο στα μηνύματα δε δείχνει την αποθηκευμένη επαφή όταν λαμβάνει ένα μήνυμα το κινητό; Δε ξέρω αν έχει αναφερθεί και αλλού κάποια λύση σε αυτό αλλά έψαξα λίγο κι δε βρήκα κάτι. Επίσης αν πατήσω πάνω στο Icon της "άγνωστης επαφής" μου πετάει κανονικά την επαφή. Αν μπω πάλι στο μήνυμα και ξαναβγώ πάλι δείχνει σωστά την αποθηκευμένη επαφή. Αν βγω από την εφαρμογή των μηνυμάτων και ξανα μπώ πάλι τη χάνει.

      Ξέρουμε για πιο λόγο συμβαίνει αυτό; Επίσης έβαλα το στα Settings των κλήσεων να μπαίνει μπροστά ο Ελληνικός κωδικός +30 ώστε να της δείχνει σωστά αλλά πάλι τίποτα.

      Η μόνη λύση από ότι είδα είναι να βάλω μπροστά στο νούμερο το +30.

      EDIT
      Συγνώμη λάθος μόλις τώρα βρήκα την εφαρμογή που έχει μέσα για το Number FIX!!
      "Change the way you see things"
      jasonblackeye.com
    • Σε ποιά συσκευή συμβαίνει αυτό? Στο One Plus One που έχεις στο προφίλ σου ή σε Mi4 που νόμιζα ότι είχες? (Αν είναι σε Mi4 πρόσθεσέ το και αυτό στο προφίλ σου να φαίνεται).
      Σε Miui (σε Mi4) τρέξε την εφαρμογή Number Fixer και πρόσθεσε σε όλες τις επαφές αυτόματα το κωδικό χώρας (+30) μέσα απο την εφαρμογή, και δες αν λύθηκε το πρόβλημα με τις "άγνωστες επαφές"...
    • Ναι μαν Sorry εγώ φταίω! Τώρα το είδα και διόρθωσα το πρώτο ποστ ότι το βρήκα!
      "Change the way you see things"
      jasonblackeye.com
    • Διαφήμιση