Διαφήμιση

Βάση αυτοκινήτου για Mi4

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Βάση αυτοκινήτου για Mi4

      Καλημέρα.
      Ήθελα να ρωτήσω , επειδή χρησιμοποιώ πολύ το κινητό σαν GPS, αν υπάρχει κάποια καλή βάση για το συγκεκριμένο κινητό πχ της ίδιας της xiaomi
      ( η αλήθεια είναι ότι δεν έχω βρει) ή αν έχετε κάποια άποψη (πχ να την έχετε αγοράσει ή έχετε κάποια καλή άποψη) για βάση αυτοκινήτου που μπορεί να δεχτεί το MI4 και απο που το έχετε αγοράσει .

      Ευχαριστώ.
    • Εγώ έχω πάρει αυτό απο ebay σε μαύρο χρώμα βεβαια(το κόκκινο μου φαίνεται καγκουριά λίγο χαχα εκτός αν ταιριάζει στο σαλόνι σου) και με έχει βολέψει πάρα πολύ στο mi3 μου. Κομψό,βολικό και ΠΟΛΥ σταθερό κράτημα!
      Σου έστειλα απο το banggood γιατί εκεί δέχονται κατευθείαν ελληνικές κάρτες (χωρίς paypal βέβαια αλλά το ρίσκο είναι μικρό- 2+ ευρώ).
    • Εδώ ακριβώς αυτό και εγώ και είναι τέλειο!
      Προσαρμόζεται στο πλάτος ώστε να παίρνει όλα τα κινητά και έχεις το gps ακριβώς εκεί που το χρειάζεσαι.
      Και εγώ mi4 έχω και το χωράει μια χαρά, προσωπικά κλειδώνει την περιστροφή της οθόνης για να μη γυρίζει όταν στρίβω το τιμόνι
    • Διαφήμιση
    • Κατά καιρούς έχω χρησιμοποιήσει διάφορες βάσεις, άλλες βολικές και πρακτικές και άλλες όχι... Τελευταία χρησιμοποιώ αυτή που φαίνεται στη φώτο απο κάτω. Την αγόρασα με δισταγμούς όσο αφορά την πράκτικότητά της, αλλά τελικά αποδείχτηκε εξαιρετικά βολική, επειδή είναι πολύ σταθερή και πολύ ευέλικτη, ανάλογα με τις ανάγκες σου. Δηλαδή, γυρνάει η συσκευή πολύ άνετα και κάθετα και οριζόντια. Επίσης έρχεται στην ίδια συσκευασία με δύο διαφορετικές βάσεις. Μια για κινητό και μία για tablet. Επίσης όταν χρησιμοποιείς το GPS στο αυτοκίνητο για πάνω απο μισή ώρα η κατανάλωση της μπαταρίας είναι πολύ μεγάλη και το πλεονέκτημα αυτής της βάσης είναι ενώ λειτουργεί η συσκευή μπορείς συγχρόνως να την φορτίζεις, είτε σε οριζόντια, είτε σε κάθετη θέση. Κοστίζει 12-13€. Την έχω βολευτεί πολύ! Την αγόρασα απο ΕΔΩ

      Images
      • IMG_20150905_124200.jpg

        53,95 kB, 450×800, viewed 129 times
    • Όταν και εφ' όσον χρησιμοποιώ το GPS αργά και που . Το αγόρασα από το Media Markt . Δεν γνωρίζω αν το έχουν ακόμα .
      Stage 1 . Η μόνιμη βάση που δεν χαλάει απ' ότι βλέπεις την γενική εικόνα του σαλονιού .
      Stage 2 . Η κινητή βάση του κινητού (βάζεις , βγάζεις)
      Stage 3 . H βάση με το κινητό .
      Images
      • stage1.jpg

        24,97 kB, 480×356, viewed 220 times
      • stage2.jpg

        25,76 kB, 480×356, viewed 190 times
      • stage3.jpg

        24,51 kB, 480×356, viewed 215 times