Διαφήμιση

HTC DESIRE S KAI GR_Macedon

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • HTC DESIRE S KAI GR_Macedon

      Ηθελα να ευχαριστησω για τη βοηθεια που μου εδωσε ο GR_Macedon και να ξαναστηση απο την αρχη το htc desire s που ειχα οταν η htc ελλαδος που το ειχα στειλει μου ειπε οτι ειχε καμενη μητρικη και ηθελε 120 ευρω για να το κανει ,
      το τηλ. ηθελε γνωσεις , και μερακι για να γινει.
      Και παλι ευχαριστω GR_Macedon :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Ευχαριστω MIUI GR για τους ανθρωπους που εχεις <3
      Ευχομαι η Xiaomi να μπορεσει να βγει Ευρωπη και Ελλαδα και να εχετε τις πωλησεις και το service τον συσκευων
    • Φίλε Νίκο αυτό με την HTC Ελλάδος δεν μου το είπες, να τους πάρω ένα τηλέφωνο να σπάσω λίγο πλάκα. Φαντάσου να τους πεις ότι τρέχει και Lollipop :P
      Γι αυτό υπάρχουν τα φορουμ, για να ενημερωνόμαστε, ανταλλάσσουμε γνώσεις και εμπειρίες και γενικά για να παίρνουμε αλλά και να δίνουμε.
      Όσοι πιο πολλοί το εφαρμόζουμε, τόσο πιο δυνατό γίνεται το φορουμ και μαζί με αυτό δυναμώνουν και τα μέλη του.
      Φαντάσου ένα δυνατό φόρουμ και γνωστό όχι μόνο στην Ελλάδα, όπως γίνεται σιγά-σιγά αυτό εδώ. Ένα μέλος του θα έχει μεγαλύτερη προσοχή όταν συνδιαλέγεται με τους Κινεζοεμπόρους και όχι μόνο, που βρίσκονται εκεί έξω. Θα τρέμει ο έμπορος μη κάνει καμία μαμουνιά και το μάθουν χιλιάδες υποψήφιοι πελάτες του μέσα από το φόρουμ.
      Γι αυτό πρέπει να συμμετέχουμε όλοι με ότι γνώσεις έχουμε, λίγες ή πολλές.
      Εύχομαι να χαρείς το κινητάκι σου και μη το φοβάσαι, άλλαξε του τα φώτα. Αφού δεν τα παιξε μαζί μου σημαίνει ότι δεν καταλαβαίνει χάρο :D
      Η MIUI είναι η Χαλκιδική των ROMs...
      ...και σαν την Χαλκιδική....ΔΕΝ ΕΧΕΙ!! ;)
    • καλησπέρα,

      Έπεσα ψάχνοντας στο παρακάτω
      Xiaomi MIUI Official Forum
      και πραγματικά γιατί έχω ένα τέτοιο κινητό στο συρτάρη θέλω να το δοκιμάσω. Αν έχει κανείς καμία ιδέα δεκτή και φυσικά πως θα το κάνω ελληνικό μετά??
    • Διαφήμιση