Διαφήμιση

MiFit app

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Καλησπέρα στην παρέα!Πρόσφατα απέκτησα το fitness tracker της xiaomi(miband) το οποίο συνεργάζεται με ένα redmi note 4g.Μετά από ένα μήνα χρήσης θα ήθελα να κάνω κάποιες προτάσεις/παρατηρήσεις για την εφαρμογή και νομίζω θα μπορέσετε να μεταφέρεται αυτές τις προτάσεις στην εταιρεία. Για αρχή συνεργάζεται αρκετά καλά αλλά η εφαρμογή έχει θέμα με τις ειδοποιήσεις, σε ενημερώνει με δόνηση για τις εισερχόμενες κλήσεις αλλά αδυνατεί να ενημερώσει για όλα τα υπόλοιπα notification και ας είναι ενεργοποιημενη η επιλογή αυτή. Άλλη μια πρόταση που έχω είναι σχετικά με το κλείδωμα/ξεκλειδωμα της συσκευής με το miband,όταν το κινητό κλειδώνει χωρίς την χρήση κωδικού η μοτίβου εχεις την δυνατότητα να αφήσεις την μπάρα ενημερώσεων ξεκλειδωτη μόνιμα αντίθετα με κωδικο η μοτίβο κλειδωνει,οπότε η πρόταση μου είναι εφόσον χρησιμοποιώ το miband σαν κωδικό όταν είναι σε κοντινή απόσταση και μου δείχνει το κινητό οτι το αναγνωρίζει και μπορεί να ξεκλειδώσει χωρίς την χρήση κωδικού να μου επιτρέπει παράλληλα να ξεκλειδωνει και η μπάρα χωρίς να έχω την διαδικασία ξεκλειδωματος της οθόνης. Άλλη μια πρόταση είναι να έχω εγω την επιλογή να με ενημερώνει με διάφορα χρώματα στα led ανά κάποια βήματα που θα επιλέγω εγώ αν τα έχω φτάσει ,και όχι μόνο οταν φτάνεις τον στόχο της ημέρας.Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας και ελπίζω να αναβαθμιστεί σύντομα η εφαρμογή, και εύχομαι σύντομα με ένα καλύτερο fitness tracker/smartwats από την xiaomi με περισσότερες δυνατότητες όπως την διαφορά υψομέτρου για τρέξιμο σε ανώμαλο δρόμο και βιομετρικο αισθητήρα για τους παλμούς της καρδιάς!!