Διαφήμιση

Απορίες Σχετικα με την εγγραφη στο designer.xiaomi.com

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Απορίες Σχετικα με την εγγραφη στο designer.xiaomi.com

      καλησπερα πρωτα απ ολα, εχω μερικες "γελιες" αποριες σχετικα με την εγγραφη στο designer.xiaomi.com . Στο id card number βαζουμε τον αριθμο ταυτοτητας ?? και στο id card image ββαζουμε φωτογραφια την πλευρα με τα στοιχεια μας η την αλλη με την φωτογραφια και τον αριμθμο ταυτοπτητας επανω ?? η και τις δυο ?? εχει κανει κανενας λογαριασμο εκει να με διαφωτισει και εμενα σχετικα με ολη αυτη τη διαδικασια σαν πρωταρης που ειμαι ??
    • μετα απο τόσο καιρο βρηκα επιτελους ελευθερω χρονο να στειλω μια αιτησουλα. την εστειλα προχθες και εβαλα σε μια φωτογραφια (ενα αρχειο δηλαδη) και τις δυο πλευρες της ταυτοτητας. χθεσ μου στειλανε οτι εγινε δεκτη η αιτηση μου. οποτε καλη τυχη και στου επομενουσ που θα κανουν αιτηση.
    • θελω κ εγω να κανω εγγραφη αλλα γιατι ζητανε ταυτοτητα κ λογ τραπεζης κινας..
      στην τελικη δεν ειμαι σχεδιαστης αλλα θελω μονο να εχω προσβαση στα θεματα
      μπορεις αν εχεις λιγο χρονο να μου εξηγησεις πως?
    • Διαφήμιση
    • κατα τη γνωμη ο λογος που τα ζητανε ειναι διοτι πληρωνεσαι. Αν βγαλεις κατι καλο με πνευματικα δικαιωματα και το αγορασει ο κοσμος. Αν καταλαβα ομως καλα μαλλον εχεις καποιο θεμα με την εφαρμογη και δε σου ανοιγει θεματα... Αυτη η εγγραφη ειναι μονο αν θες να γινεις σχεδιαστης και ειναι σχεδον αχρηστη γιατι ολες οι πλατφορμες που σου δινουν ειναι ειτε λειψες ειτε κολλανε απιστευτα το pc.
    • μαλιστα..εκανα την αιτηση πριν 2/3 ημερες αλλα ακομη να παρω εγκριση..υπαρχει η επιλογη εγγραφης χωρις απαραιτητα να δηλωσεις λογ. τραπεζης οπως και εκανα αλλα απο εκει και περα..αναμενω :)