Διαφήμιση

Brick-αρει ο Chrome (Redmi Note 3g)

  • Brick-αρει ο Chrome (Redmi Note 3g)

    Την καλημέρα μου, και ένα μεγάλο μπράβο και πάλι για όλη την προσπάθεια που γίνεται εδώ μεσα.
    Κάτοχος note 3g εδώ και 8περιπου μηνες. Χθες πέρασα επιτυχώς την miui stable 40 - GTV 5-2-10, αφού πρώτα έκανα wipe data για να καθαρίσει εντελώς.
    Όλα δουλεύουν σωστά, πλην του Google Chrome.. Κόλλαει συνέχεια, οσες φορές και να του κάνω εκκαθάριση μνήμης. Ακόμα και σε αυτό εδω το φόρουμ υπάρχει περίπτωση να με πετάξει.
    Δεν το κάνει συνέχεια, αλλα πολυ πολυ συχνά.
    Συμβαίνει σε κάποιον άλλο χρήστη κάτι τέτοιο;
    Any suggestions - solutions?
    Ευχαριστώ προκαταβολικά.
  • Ο Chrome τελευταία κάνει διάφορα τρελά που έχουν σχέση με την αναβάθμισή του.
    Ακόμη και στο Desktop (PC), μετά τα τελευταία Updates που βγάλανε, μου κρασάρει σε εντελώς άσχετες στιγμές.
    Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



    ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
    Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
  • Ο/H billisdim έγραψε:

    Την καλημέρα μου, και ένα μεγάλο μπράβο και πάλι για όλη την προσπάθεια που γίνεται εδώ μεσα.
    Κάτοχος note 3g εδώ και 8περιπου μηνες. Χθες πέρασα επιτυχώς την miui stable 40 - GTV 5-2-10, αφού πρώτα έκανα wipe data για να καθαρίσει εντελώς.
    Όλα δουλεύουν σωστά, πλην του Google Chrome.. Κόλλαει συνέχεια, οσες φορές και να του κάνω εκκαθάριση μνήμης. Ακόμα και σε αυτό εδω το φόρουμ υπάρχει περίπτωση να με πετάξει.
    Δεν το κάνει συνέχεια, αλλα πολυ πολυ συχνά.
    Συμβαίνει σε κάποιον άλλο χρήστη κάτι τέτοιο;
    Any suggestions - solutions?
    Ευχαριστώ προκαταβολικά.


    Καλησπέρα εγώ θα σου έλεγα να βάλεις κάποιον άλλο περιηγητή για παράδειγμα εγώ και στα τρία xiaomi έχω τον dolphin , νομίζω και καλύτερος είναι και δεν έχω και θέματα επίσης να θυμασε πως στο forum μας εδώ εαν μπεις και απο αλλού πχ laptop σε πετάει απ'εξω γιά λόγους ασφαλείας.
  • Διαφήμιση