Διαφήμιση

Στερνή μου γνώση... Redmi note enhanced και android wear

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Στερνή μου γνώση... Redmi note enhanced και android wear

      Φίλοι μου, έχω ένα REDMI NOTE ENHANCED και αγόρασα μέσω ebay το LG G WATCH που είναι συμβατό με το android wear σε καλή τιμή. Αλλά δεν είχα ελέγξει ότι το android wear χρειάζεται τουλάχιστον 4.3 έκδοση. Σώζεται η κατάσταση? Θα βγει updated MIUI για το κινητό μου ή να την έψαχνα για CYANOGEN?
      Ευχαριστώ που διαβάσετε την κουταμάρα, ευγνωμονώ την κάθε συμβουλή ή οδηγία που θα μου δώσετε εκ των προτέρων!
    • Ο/H loko_g έγραψε:

      Φίλοι μου, έχω ένα REDMI NOTE ENHANCED και αγόρασα μέσω ebay το LG G WATCH που είναι συμβατό με το android wear σε καλή τιμή. Αλλά δεν είχα ελέγξει ότι το android wear χρειάζεται τουλάχιστον 4.3 έκδοση. Σώζεται η κατάσταση? Θα βγει updated MIUI για το κινητό μου ή να την έψαχνα για CYANOGEN?
      Ευχαριστώ που διαβάσετε την κουταμάρα, ευγνωμονώ την κάθε συμβουλή ή οδηγία που θα μου δώσετε εκ των προτέρων!


      Σύμφωνα με την Xiaomi πολύ σύντομα όλες οι συσκευές, μεταξύ των οποίων και το Note 3G, θα αναβαθμιστούν στην Miui V6, που σημαίνει τουλάχιστον θα βασίζεται σε Android KitKat 4.4... άρα λογικά πρέπει να περιμένεις λίγο.
    • Φίλε μου,
      Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Ήταν μια ανακούφιση, γιατί ψάχνοντας στο διαδίκτυο βρήκα φήμες ότι η XIAOMI θα εγκαταλείψει τις MEDIATEK συσκευές στο έλεος τους...
      ΥΓ. Μακάρι να γίνει μέσα στον επόμενο μήνα.
    • Διαφήμιση
    • Θετική απάντηση

      Ο/H loko_g έγραψε:

      Φίλε μου,
      Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Ήταν μια ανακούφιση, γιατί ψάχνοντας στο διαδίκτυο βρήκα φήμες ότι η XIAOMI θα εγκαταλείψει τις MEDIATEK συσκευές στο έλεος τους...
      ΥΓ. Μακάρι να γίνει μέσα στον επόμενο μήνα.


      Αυτό για το "διαζύγιο", εκτός απο φήμη, ίσως να είναι και μια πιθανότητα, αφού μέχρι τώρα δεν έχει διαψευσθεί κάτι, ωστόσο φαντάζομαι ότι πρόκειται για μελλοντικές συνεργασίες και όχι για τις αναβαθμίσεις των ήδη υπάρχοντων συσκευών. Άλλωστε επίσημα ανακοίνωσε ότι σταματάει τις αναβαθμίσεις της V5 και προχωράει στην V6 σε ΟΛΕΣ τις συσκευές...

      Αυτό το μήνυμα σημειώθηκε ως θετικό από τον/ην loko_g ()
      Αιτία: Σωστή διευκρίνηση.

    • Καλά που το'πες. Σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου. (Και μετά την αναβάθμιση, να δω και την χρησιμότητα του smartwatch στη ζωή μου?!)