Διαφήμιση

Aλλαγη απο Αγγλικα-Κινεζικα σε Ελληνικα(Γλωσσα κ Μενου)

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Aλλαγη απο Αγγλικα-Κινεζικα σε Ελληνικα(Γλωσσα κ Μενου)

      Κοιταζω για πιθανη αγορα ενα Huawei Ascend Mate 2 .Το οποιο ερχεται με Android Jelly Bean και εχει Αγγλικα-Κινεζικα.Το ερωτημα μου ειναι αν μπορω να αλλαξω σε Ελληνικα το Μενου κ τη Γλωσσα.Γινεται;Θελει αλλαγη ROM;...Ή καποιο app;Ή γινεται ακομα πιο απλα;... dash

      Παιρνει την MIUI αυτο;Για να εχω τις αναβαθμισεις και τα Μενου ;
      :borg: ...Xiaomi rules
      Κώστας
    • Ο/H Βεδουίνος έγραψε:

      Κοιταζω για πιθανη αγορα ενα Huawei Ascend Mate 2 .Το οποιο ερχεται με Android Jelly Bean και εχει Αγγλικα-Κινεζικα.
      1. Το ερωτημα μου ειναι αν μπορω να αλλαξω σε Ελληνικα το Μενου κ τη Γλωσσα.Γινεται;Θελει αλλαγη ROM;...
      2. Ή καποιο app;Ή γινεται ακομα πιο απλα;...

      3.Παιρνει την MIUI αυτο;Για να εχω τις αναβαθμισεις και τα Μενου ;

      Αν έχεις κολλητό τον Admin
      θέλει αλλαγή rom
      2. ούτε να το σκέφτεσαι ,
      3. νομίζω δεν ασχολήθηκαν , για το Huawei Ascend P1 και άλλα , ναι
      MIUI Downloads - MIUI Official Forum
      (αυτά χωρίς πολύ ψάξιμο , στο φόρουμ μας δεν έψαξα , αλλά δεν νομίζω να υπάρχει κάτι)
      edit
      ασχολήθηκαν με το HUAWEI ASCEND MATE , για miui rom , στους xda , και στο needrom

      HUAWEI ASCEND MATE , multi MIUI V5/4.3.21 , ίσως να μην έχει Ελληνικά
      miui_p6u06_4.3.21_4.2.2_greatslon.zip — Yandex.Disk



      ( Με την εγγραφή στο φόρουμ , μεγαλώνει η παρέα μας! )


      Το μήνυμα επεξεργάστηκε 2 φοράs, τελευταία από τον/ην tora33 ().

    • Tελικα μετα απο επικοινωνια με τον πωλητη,υπαρχει η δυνατοτητα για multilanguage με Ελληνικα,οπότε λυθηκε και αυτο.Και μπορει να φλασαριστει και με τις επισημες ROM.Τωρα για τη MIUI θα ειμαι τριγυρω μπας και δω κατι καλο...αν ο Admin εχει τη δυνατοτητα για το κινητο αυτο...
      :borg: ...Xiaomi rules
      Κώστας
    • Διαφήμιση