Διαφήμιση

Μενού "συσκευές"

    • Σε εξέλιξη

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Μενού "συσκευές"

      Με μεγάλη ευχαρίστηση βλέπω ότι τα μέλη στο forum "αυξάνονται και πληθύνονται" και κατά συνέπεια αυξάνονται και οι συσκευές μας, οι ερωτήσεις μας, τα προβλήματα, οι απορίες, οι διαπιστώσεις, κ.λ.π.
      Nομίζω, ότι πλέον θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμο, να ομαδοποιούσαμε τις συζητήσεις ανά συσκευή, έτσι ώστε να γίνει πιο αποτελεσματική και η αναζήτηση, αλλά και να μην μπερδεύονται οι συζητήσεις, κυρίως για τεχνικά (και όχι μόνο) θέματα μέσα στο καφενείο... (το οποίο, ούτως ή άλλως θα χρησιμοποιούμε)
      Δηλαδή, η πρότασή μου είναι να προσθέσουμε ένα κουμπί στο κεντρικό μενού με το τίτλο "συσκευές" και ένα υπομενού μέσα στις "συσκευές" με όλες τις συσκευές αναλυτικά. Έτσι εγώ π.χ. που θα έχω ένα πρόβλημα ή μια απορία για το Redmi 1S να το ποστάρω στην αντίστοιχη σελίδα που θα έχει τίτλο "Redmi 1S". Έτσι όλες οι συζητήσεις που αφορούν την συγκεκριμένη συσκευή θα βρίσκονται εκεί μέσα, με αποτέλεσμα ο χρήστης να ξέρει αμέσως που να ψάξει να βρει πιθανή απάντηση στο ερώτημά του ή που να γράψει το ερώτημά του. Επίσης στη κάθε σελίδα συσκευής μπορούμε να προσθέσουμε "κλειδωμένα" μόνιμα posts με όλους τους αντίστοιχους οδηγούς που αφορούν την συγκεκριμένη συσκευή (π.χ. πως κάνουμε flash, πως μπαίνουμε στη recovery κ.λ.π...κ.λ.π...)

      Υ.Γ. Το ξέρω ότι ήδη υπάρχουν αντίστοιχες σελίδες στο forum με τις συσκευές, αλλά εννοώ να γίνει κάποιου είδους αναδιάταξη στο κεντρικό μενού, έτσι ώστε να γίνει πιό πρακτική η χρησιμοποίησή τους και να αποσυμφορεθεί το "καφενείο" απο τεχνικές συζητήσεις που αφορούν συσκευές...
    • Πρέπει να αρχίσει να γίνεται σωστή χρήση των φόρουμ.
      Ήδη έχουν γίνει μεταφορές κάποιων θεμάτων στην σωστή τους θέση.

      Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Καταλαβαίνω ότι υπάρχουν θέματα τα οποία είναι δύσκολο να τα κατηγοριοποιήσει κάποιος, οπότε το καφενείο είναι η λύση (ή εσύ ως Αdmin ή ο Moderator μπορείτε να κρίνετε εάν ένα θέμα μπορεί να μπει π.χ. στους "οδηγούς" και να το αναβαθμίσετε ανάλογα, μεταφέροντάς το), αλλά όταν πρόκειται για κάτι πολύ προφανές (π.χ. "το redmi note μου έχει πρόβλημα με τον ήχο") καλό θα είναι να το ποστάρουμε κατευθείαν στην αντίστοιχη σελίδα...
    • Διαφήμιση
    • Συμφωνω απολυτως τοσο στην σωστη κατηγοριοποιηση οσο και στην επιτηρηση και διορθωση αν απαιτειται προς αυτη την κατευθυνση.Οσο αυξανονται τα μελη-κινητα-διαφορές στα "θελω" τοσο πιο χαοτικο και δυσκαμπτο θα γινεται ενα "γενικης υλης" Φορουμ αλλά και τοσο πιο διαφωτιστικο και χρησιμο ενα εξειδικευμενου περιεχομενου και πληροφοριων miui.gr... συμφωνω λοιπον και επαυξανω :)
      :borg: ...Xiaomi rules
      Κώστας