Διαφήμιση

xiaomi 13T pro

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • xiaomi 13T pro

      γεια σας ...μολις αγορασα το xiaomi 13T pro . προσπαθησα να πληρωσω το λογαριασμο κινητης τηλεφωνιας μεσω της εφαρμογης cosmote και στο τελος της διαδικασιας στην πληρωμη που πατας για να σου βγαλει το notification απο την εφαρμογη της τραπεζας δεν μου την εβγαζε. προσπαθουσα με την alpha bank γιατι αυτην εχω σαν κυρια καρτα πληρωμης (μισθοδοσια). μετα δοκιμασα με της eurobank ..με αυτην ηρθε κανινικα ειδοποιηση. εχω δωσει "αδειες".
      καποια βοηθεια ?

      τελικα βρηκα μετα απο πιο λεπτομερης ερευνα ...οτι πρεπει να περασουν 24 ωρες απο την ενεργοποιηση καινουργιου κινητου στην εφαρμοφη ωστε να ερθουν ειδοποιησεις
    • Ο/H haris8 έγραψε:

      τελικα βρηκα μετα απο πιο λεπτομερης ερευνα ...οτι πρεπει να περασουν 24 ωρες απο την ενεργοποιηση καινουργιου κινητου στην εφαρμοφη ωστε να ερθουν ειδοποιησεις
      Ναι, αλλά αυτό δεν ισχύει για όλες τις τράπεζες..
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Ο/H MIUI_ART έγραψε:

      Ο/H haris8 έγραψε:

      τελικα βρηκα μετα απο πιο λεπτομερης ερευνα ...οτι πρεπει να περασουν 24 ωρες απο την ενεργοποιηση καινουργιου κινητου στην εφαρμοφη ωστε να ερθουν ειδοποιησεις
      Ναι, αλλά αυτό δεν ισχύει για όλες τις τράπεζες..
      νομιζω οχι. αλλα στην ALPHA το κανει ειναι η δευτερη συσκευη που βαζω ....απλα το ειχα ξεχασει στην πρωτη τι εκανα.
      μιας και ξανα γραφω (μπηκα γιατι παρατηρησα οτι μου παρουσιαζει και κατι αλλο ) , οταν το χρησιμοποιω το εχω σαν καλο δεν το περνω στην εργασια και χρησιμοποιω διπλη καρτα σιμ απενεργοποιω το ενα σβηνω το αλλο. μου εχει παρουσιασει 2 φορες "θεμα" με το σημα(μαλλον το 5g) , δεν δεχομαι κλησεις αλλα ουτε και κανω. πως θα διαπιστωσω εαν εχει καποιο προβλημα το κινητο με την κεραια του η οχι ;
      και κατι αλλο με το βαιμπερ καθε φορα που κανω εναλλαγη σε κινητο ενεργοποιω το αλλο κιντητο, μου ζηταει να κανω κληση ταυτοποιησης ...ενω σε αλλους που εχω ρωτησει δεν το κανει.

      * ενημερωση...εκανα εκκαθαριση της εφαρμογης κλησεων και θα επανελθω με νεοτερα...
      * ενημερωση2 ... το αλλαξα σε 4g δικτυο και δεν μου το εκανε ξανα το προβλημα με τις κλησεις το δουλεψα μερικες μερες για να το σιγουρεψω και εμαθα πως υπηρχε προβλημα στο δικτυο 5g γιατι ειχαν και αλλοι π.χ. "σερνοταν" σε στριμινγκ. οσο για το βαιμπερ μαλλον ετσι πρεπει να γινεται γιατι στο καταστημα απο οπου το αγορασα(γνωστη αλυσιδα) με ειπαν οτι πρεπει να αναγνωριζει μια μονο συσκευη
    • Διαφήμιση
    • Γειά σας, είμαι νέος κάτοχος του Xiaomi 13t pro, το οποίο μαλιστα πήρε και αναβάθμιση σε hyperOs. Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα ομως με τους ήχους κλήσης: Όταν επιλέγω να βάλω ξεχωριστό ήχο κλήσης για μια επαφή, δεν την κρατάει την επιλογή και εξακολουθεί να παίζει για όλες τον γενικό ήχο. Το έχει συναντήσει κάποιος άλλος; Ξέρετε αν υπάρχει λύση;

      Επίσης ο ήχος από τις ειδοποιησεις εφαρμογων δε χαμηλώνει... χαμηλώνει ο ήχος κλήσεων, ξυπνητηριού και πολυμέσων. Όμως ακόμα και αν χαμηλώσεις τον ήχο πολυμέσων οι ειδοποιήσεις εξακολουθούν να χτυπούν στην υψηλότερη ένταση...