Διαφήμιση

NFC και Eurobank

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • NFC και Eurobank

      Καλημερα σε ολους, μετα το προσφατο θεμα με τις πληρωμες google wallet η κυρια καρτα μου eurobank εχει φαει σκαλωμα... δηλαδη ακομα και μετα την επαναφορα του τηλεφωνου ενω κατα την πληρωμη βγαζει το τικ οτι ολα εγιναν οκ αμεσως μετα το POS απορριπτει την συναλλαγη και ερχεται και μυνημα απο την google οτι η συναλλαγη απορριφθηκε... Εχω κανει ηδη ticket στην τραπεζα αλλα μια βδομαδα με εχουν γραμμενο... βεβαια αυτοι χανουν γιατι απλα θα αρχισω να χρησιμοποιω αλλη τραπεζα αλλα αναρωτιεμαι αν εχει συμβει και σε αλλους χρηστες... παρατηρησα οτι λογικα προεκυψε οταν το κινητο ειχε θεμα και απερριπτε την προσθηκη της καρτας στο wallet... Με καρτα της Αlpha πχ δουλευουν ολα κανονικα... απλα το περιεργο ειναι οτι φαινομενικα δουλευει και η eurobank χωρις να ολοκληρωνει τη συναλλαγη (εννοειται την εχω βγαλει και βαλει απειρες φορες με καθαρισμο data κλπ χωρις αποτελεσμα.. ολα γινονται κανονικα με επαληθευσεις κλπ χωρις ομως στο τελος να μπορει να κανει συναλλαγες)
      ____________________

      Join us at : Laser Engraving Greece !