Διαφήμιση

Βοήθεια για Xiaomi Redmi 9T

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Βοήθεια για Xiaomi Redmi 9T

      Γεια σας. Δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο σημειο για την αναρτηση μου, αν δεν ειμαι ζηταω συγνωμη προκαταβολικα και να το διορθωσει καποιος moderator. Ευγαχριστω.

      Πρόσφατα πουλήσαν επιτήδειοι σε μια ανιψιά μου ενα κινητό Xiaomi Redmi 9T. Αν και το κινητο δουλεύει αψογα, ειναι κλειδωμένο απο τους Ελληνικούς Παροχους και δεν κανει εγγραφή σε κανενα δίκτυο. Πιθανότατα το κινητο να ηταν η κλεμμένο η χαμένο, γιατι κατα την έναρξη ειχε πρόβλημα, ηταν κλειδωμένο με το MI Account αλλά ξεκλείδωσε με Hard Reset.

      Υπάρχει κάποια ληση για το πρόβλημα αυτο? Υπάρχει πιθανότητα με αλαγη IMEI να δουλεύει η παει για ανταλακτικα? Μπορεί κάποιος να με καθοδηγήσει, εστω και εξ αποσπάσεως (με το αζημίωτο φυσικά) η να μου προτείνει κάποιον τεχνικο που εχει τις γνωσεις να το κανει? Η αν κατι τετοιο δεν ειναι εφικτό μπορω να το πουλησω για ανταλακτικα τι μου προτεινεται? Ειναι σε κατασταση καινουριου. Ευχαριστω.