Διαφήμιση

Redmi note 8 pro και android auto

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Redmi note 8 pro και android auto

      Γεια χαρα στην ομαδα,
      Ειμαι κατοχος του redmi note 8 pro (και του redmi note 8 του απλου σαν back up) εδω και σχεδον 3 χρονια.
      Συνδεοντας το κινητο με το usb του καινουργιου αυτοκινητου Toyota Yaris Cross, το αυτοκινητο δε βρισκει το android auto του κινητου, παρολο που εχω κατεβασει την εφαρμογη μεσω Android Auto Greece | Android Auto στην Ελλάδα (myzone.gr). Μου βγαζει στην οθονη του note 8 pro αυτο που βγαζει και οταν το συνδεω με το λαπτοπ, δηλαδη επιλογη 1. μη μεταφορα αρχειων, 2. μεταφορα αρχειων 3. μεταφορα φωτογραφιων και ο,τι και να διαλεξω δεν το παιρνει αλλα σβηνει το παραθυρο και ξαναεμφανιζεται. Εχει καποιος αλλος εμπειρια με android auto και redmi note 8 pro ή note 8? Θα ηθελα να το κρατησω και αλλο οσο αντεξει. Δεν εχω διπλοτυπες εφαρμογες που διαβασα οτι δημιουργουνε προβλημα.

      Ευχαριστώ προκαταβολικά σε τυχον συμπασχοντες.


      Νέα ενημέρωση: μια φίλη που είχε xiaomi και android auto συνέδεσε το κινητό της στο αυτοκίνητό μου και εμφανίστηκε η επιλογή android auto, οπότε το έβαλα και εγώ (είχα κανει και μια ενημέρωση στην εφαρμογή android auto στο κινητό μου) και ως εκ θαύματος εκεί που γράφει μεταφορά αρχείων , έβγαλε δίπλα με κάθετη γραμμή android auto και συνδέθηκε!!! Οπότε λύθηκε! Pιθανολογώ να ξεμπλόκαρε το άλλο κινητό κάτι, ή αλlιώς θα είναι η ενεημέρωση που έκανα στην εφαρμογή.