Διαφήμιση

TWRP για Xiaomi 13 Ultra

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • TWRP για Xiaomi 13 Ultra

      Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω αν εχει βγει TWRP για το Xiaomi 13 Ultra.
      Εχω ξεκλειδωσει bootloader εχω περασει EU weekly με fastboot αλλα επειδη ειναι hybrid και ειναι πολυ πιο ευκολο με TWRP για OTA θα ηθελα να ρωτησω αν εχει βγει το ΤWRP για το 13Ultra (ishtar)
    • Ο/H orbitech έγραψε:

      Εχω ξεκλειδωσει bootloader εχω περασει EU weekly με fastboot αλλα επειδη ειναι hybrid και ειναι πολυ πιο ευκολο με TWRP για OTA θα ηθελα να ρωτησω αν εχει βγει το ΤWRP για το 13Ultra (ishtar)
      Και να έχει βγεί (ακόμη δεν έχω δει κάποιο TWRP διαθέσιμο), το καλύτερο και ασφαλέστερο είναι το Flash μέσω Fastboot.
      Πολλές φορές οι πρώτες εκδόσεις των TWRP Recovery ίσως έχουν κάποια περίεργα BUGS που θα κάνουν το Flash προβληματικό.
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Ο/H MIUI_ART έγραψε:

      Ο/H orbitech έγραψε:

      Εχω ξεκλειδωσει bootloader εχω περασει EU weekly με fastboot αλλα επειδη ειναι hybrid και ειναι πολυ πιο ευκολο με TWRP για OTA θα ηθελα να ρωτησω αν εχει βγει το ΤWRP για το 13Ultra (ishtar)
      Και να έχει βγεί (ακόμη δεν έχω δει κάποιο TWRP διαθέσιμο), το καλύτερο και ασφαλέστερο είναι το Flash μέσω Fastboot.Πολλές φορές οι πρώτες εκδόσεις των TWRP Recovery ίσως έχουν κάποια περίεργα BUGS που θα κάνουν το Flash προβληματικό.
      Καλημερα και ευχαριστω για την απαντηση. Συμφωνω και εγω ετσι γνωριζω, απλα και τις δυο φορες που προσπαθησα να το κανω αντιμετωπισα σοβαρα προβληματα με την μεταφορα δεδομενων με errors. Εχω αλλαξει και 2 καλωδια γιατι τα errors συνηθως εχουν να κανουν με το καλωδιο usb αλλα δεν δειχνει να προερχεται απο εκει το θεμα. Η διαδικασια ολοκληρωνεται μετ'εμποδιων αφου οταν βγαζει error το αποσυνδεω ξαναμπαινω σε fastboot για να συνεχισει απο εκει που βγαζει error αλλιως μπορει και να μου εριχνε την συσκευη σε bootloop και ειναι κατι που με προβληματιζει απο τι μπορει να προερχεται.
      Το PC ειναι καλο, εχω αλλαξει usb ports οπως ειπα και καλωδια οποτε κατι αλλο προκαλει τα errors και δεν μπορω να καταλαβω τι, για αυτο ρωτησα για TWRP περα απο OTA.. Εχετε καμια ιδεα απο τι μπορει να προερχεται αυτο;
      Ευχαριστω
    • Διαφήμιση