Διαφήμιση

Xiaomi mop pro

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xiaomi mop pro

      Καλησπέρα, ξαφνικά σήμερα ενώ δεν έχω μετακινήσει ούτε τη σκούπα ούτε τη βάση εμφανίζει τη βάση σε άλλο σημείο από εκεί που την έχω με αποτέλεσμα να μη μπορεί να πάει εκεί που τη στέλνω.. Έχει συμβεί σε κάποιον άλλο;
    • Καλησπέρα, επανέρχομαι πάλι.. Δεν έβγαλα άκρη φυσικά και έσβησα τον χάρτη και την έβαλα και έκανε χαρτογράφηση από την αρχή, αλλά δεν μπορούσε να γυρίσει στη βάση σωστά, δυσκολευόταν πολύ. Οπότε αποφάσισα της έκανα factory reset και WiFi reset και έκτοτε δεν μπορώ να τη συνδέσω στο mi home, δεν την βρίσκει, ούτε και στο wifi κατά συνέπεια.. Δοκίμασα και παλαιότερες εκδόσεις του mi home, μέχρι vevs αλλά κανένα αποτέλεσμα.... Επειδή το ρούτερ μου κάνει band steering, εξαίρεσα αρχικά τη σκούπα μήπως δεν συνεργαζόταν σωστά αλλά τίποτα, άλλαξα και ρούτερ που να εκπέμπει μόνο 2,4 το παλιό μου χωρίς αποτέλεσμα όμως.. Και στο τέλος έκανα το factory reset και wofo reset που προανέφερα..

      Καμία βοήθεια παρακαλώ;; ?( ?(