Διαφήμιση

Mi Band 6 επαναφορά δεδομένων μετά από unpairing-pairing again

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Mi Band 6 επαναφορά δεδομένων μετά από unpairing-pairing again

      Καλησπέρα! Είμαι κάτοχος του Mi Band 6. Σήμερα έκανα κατάργηση σύζευξης του Band από το POCO X3 NFC μου και μετά ξανά pair για να αντιμετωπίσω ένα πρόβλημα με τις custom watchfaces το οποίο επιλύθηκε. Όμως όταν μετά από μερικά λεπτά έκανα ξανά pair το band στο κινητό, όλα τα ημερήσια βιομετρικά δεδομένα είχαν μηδενιστεί και δε κρατήθηκαν τα δεδομένα των προηγούμενων ημερών στο band (Workouts, Steps, Calories, Distance, PAI). Παρόλα αυτά όλα υπήρχαν κανονικά και μετά στο Zepp Life. Τα μόνα που διατηρήθηκαν στο band μετά το εκ νέου pair με το κινητό, ήταν οι ρυθμίσεις που του είχα θέσει (σειρά workouts, καταγραφή άγχους/καρδιακού ρυθμού συνεχής) και τα δεδομένα ύπνου των προηγούμενων ημερών. Δε ξέρω πώς μπορώ να επααφέρω όλα αυτά τα δεδομένα λοιπόν ξανά από το Zepp Life στο ρολόι...Ειδικά το PAI που ήμουν στο 139 σήμερα και με το που έκανα το unpair-pair ξανά μηδενίστηκε :oops: . Επισυνάπτω κάποιες φωτό παρακάτω:

      Στη 1η φωτό πάνω: η εκ νέου καταγραφή βημάτων από το 0 μετά το unpair και pair



      Στη 2η φωτό πάνω: Η διατήρηση και συνάθροιση των σημερινών βημάτων μετά το unpair-pair στο Zepp Life


      Στη 3η φώτο πάνω ο μηδενισμός του PAI μετά το unpair pair, αλλά η διατήρηση των PAI προηγούμενων ημερών στο Zepp Life


      Γνωρίζει κανείς πώς μπορώ να επαναφέρω όλα αυτά τα δεδομένα ξανά στο Band τώρα, ώστε να συμβαδίζουν;;