Διαφήμιση

Xiaomi Mi 8 Qualcomm HS-USB QDLoader 9008

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Xiaomi Mi 8 Qualcomm HS-USB QDLoader 9008

      Καλησπέρα σας. Μου έδωσε ένας συνάδελφος το κινητό της γυναίκας του το οποίο το πρωί που ξύπνησε αυτό είχε πεθάνει χωρίς να του κάνει κάτι. Το κινητό είναι τελείως νεκρό. Δεν δείχνει τίποτα στην οθόνη και ούτε δείχνει σημάδια ζωής. Το μόνο ζημάδι ζωής είναι ότι όταν το συνδέεις στον υπολογιστή βγάζει Qualcomm HS-USB QDLoader 9008. Προσπάθησα να του περάσω καινούργια ROM και να το φλασάρω με dipper global image αλλά μου ζητάει να βάλω κάποιον λογαριασμό που σίγουρα δεν είναι ο λογαριασμός του κατόχου γιατί ενώ τον βάζω μου λέει ότι δεν έχω εξουσιοδότηση. Υπάεχει κάποιος τρόπος να μπορέσω να του περάσω λειτουργικό; Μπορώ να κάνω κάτι; Λογικά κάποιο πρόβλημα στο λειτουργικό του το έχει φέρει σε αυτή την κατάσταση. ?(
    • Να τον ξαναρωτήσω αλλά από ότι έχω ψάξει νομίζω ότι για να μπορέσεις να το επαναφέρεις πρέπει να έχεις κάποια επιπλέον δικαιώματα από απλός χρήστης. Πιστεύεις δηλαδή ότι απλά δεν μου έχει δώσει τον σωστό λογαριασμό; Και γιατί να θέλει σε αυτήν την κατάσταση τον λογαριασμό του; Δεν θα έπρεπε να τον ζήτηση αφού ξεκινήσει το τηλέφωνο όπως τον google λογαριασμό;
    • Διαφήμιση
    • αυτος ο λογαρισμος δεν εχει να κανει με τον κατοχο της συσκευης αλλα με mi edl authorization account ειναι ειδικος λογαριαμος για σερβις που φλασαρουν συσκευες hard brick οπως ειναι η δικη σου η με αλλα εργαλεια επι πληρωμης οπως παραδειγμα εχω ανεβασει εδω ενα βιντεο

      Mi EDL Authorized Account Unbrick Xiaomi
    • Ο/H gtferrari έγραψε:

      Να τον ξαναρωτήσω αλλά από ότι έχω ψάξει νομίζω ότι για να μπορέσεις να το επαναφέρεις πρέπει να έχεις κάποια επιπλέον δικαιώματα από απλός χρήστης. Πιστεύεις δηλαδή ότι απλά δεν μου έχει δώσει τον σωστό λογαριασμό; Και γιατί να θέλει σε αυτήν την κατάσταση τον λογαριασμό του; Δεν θα έπρεπε να τον ζήτηση αφού ξεκινήσει το τηλέφωνο όπως τον google λογαριασμό;
      τελικα εκανες τιποτα με τη συσκευη?? αν θες να το διορθώσουμε με edl auth account στειλε μνμ ειτε εδω ειτε στο facebook να το αναστησουμε dimitris.xai