Διαφήμιση

Αναβάθμιση Android 13

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Αναβάθμιση Android 13

      Ημέρες
      Ώρες
      Λεπτά
      Δευτ.


      Καλησπέρα στην ομάδα

      Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορούμε να πιέσουμε την xiaomi για να δώσει και τρίτη android αναβάθμιση (για να πάρουμε και το android 13) στην κατά την άποψη μου πιο ολοκληρωμένη και πετυχημένη σειρά mi 10, mi 10 pro και mi 10 ultra. Ειδικά mi 10 και mi 10 pro έχουν πουλήσει πολύ και υπάρχουν πάρα πολύ χρήστες και ήταν ένα σημείο καμπής για την εταιρία όσον αφορά στα κορυφαία μοντέλα της γκάμας. Ίσως θα πρέπει η xiaomi να τιμήσει αυτούς τους καταναλωτές που επένδυσαν ουκ ολίγα χρήματα στις ναυαρχίδες της και να τους εντάξει και αυτούς στην αναβαθμισμένη υποστήριξη (long-term software support) που προσφέρει από το mi 11 και μετά (δηλαδή 3 αναβαθμίσεις android και 4 χρόνια security update).
    • Ο/H leka έγραψε:

      Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορούμε να πιέσουμε την xiaomi για να δώσει και τρίτη android αναβάθμιση (για να πάρουμε και το android 13) στην κατά την άποψη μου πιο ολοκληρωμένη και πετυχημένη σειρά mi 10, mi 10 pro και mi 10 ultra.
      Αν δεν κάνω λάθος, η σειρά του Mi 10 θα πάρει Android 13 ;)
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Ο/H leka έγραψε:

      Ημέρες
      Ώρες
      Λεπτά
      Δευτ.


      Καλησπέρα στην ομάδα

      Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορούμε να πιέσουμε την xiaomi για να δώσει και τρίτη android αναβάθμιση (για να πάρουμε και το android 13)...
      Καλή τύχη.
      Δυστυχώς όταν βγάζεις τόσα νεα μοντέλα κάθε χρόνο, δεν υπάρχει δυνατότητα αντικειμενικά να τα υποστηρίξεις όλα.
      Ευτυχώς, οι συσκευές της λόγω πωλήσεων, έχουν την δυνατότητα να πάρουν rom και υπάρχουν πολλές.
      Το mi mix 2 μου, ακόμα παίρνει updates εβδομαδιαία με android 11 από LineageOS :)
      Αν έμενα με της xiaomi ούτε που ξέρω που θα είχα μείνει. (Στο 8, στο 9?)
      Δεν διεκδικώ το αλάθητο.
      Είναι καπαρωμένο από άλλους.
    • Διαφήμιση