Διαφήμιση

Προβλημα με εφαρμογη!!

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Προβλημα με εφαρμογη!!

      Καλησπερα σας!


      Ειμαι κατοχος του xiaomi redmi note 9 pro 6/128 χωρις unlocked bootloader μαμα το κινητο αντιμετωπιζω το εξης προβλημα δεν μπορω να εκινησω την εφαρμογη app vault καθολου μα καθολου..
      ενω την εγκαθηστω κανονικα απο playstore δεν μου την εμφανιζει στις ρυθμισεις στην ενοτητα της αρχικης οθονης αλλα ουτε και παρατεταμενα στην αρχικη εαν πατησω..
      τι παιζει;;

      Ευχαριστω πολυ εκ τον προτερων! :D
    • Ο/H Papazoglou Nikos έγραψε:

      Καλησπερα σας!


      Ειμαι κατοχος του xiaomi redmi note 9 pro 6/128 χωρις unlocked bootloader μαμα το κινητο αντιμετωπιζω το εξης προβλημα δεν μπορω να εκινησω την εφαρμογη all vault καθολου μα καθολου..
      ενω την εγκαθηστω κανονικα απο playstore δεν μου την εμφανιζει στις ρυθμισεις στην ενοτητα της αρχικης οθονης αλλα ουτε και παρατεταμενα στην αρχικη εαν πατησω..
      τι παιζει;;

      Ευχαριστω πολυ εκ τον προτερων! :D
      Καλησπερα!
      πως ακριβως λεγεται η εφαρμογη που λες να δοκιμασω και εγω γιατι all vault δεν μου βγαζει κατι εμενα.. επισης αν πας ρυθμίσεις εφαρμογες-διαχείριση εφαρμογων υπαρχει η εφαρμογη που λες?
      μπορει να την εμφανιζει με αλλο ονομα στις εφαρμογες σου στην αρχικη οθονη με αρχικα πχ
    • καλησπερα ζητω συγνωμη για αυτο app vault λεγεται η εφαμοργη..
      η εφαμοργη υπαρχει αλλα δεν ανοιγει με τιποτα..
    • Διαφήμιση
    • Δοκίμασε να πας Ρυθμίσεις-->Αρχική οθόνη,επιλέγεις ως -1 οθόνη την αποθήκη εφαρμογών.
      Επιστρέφεις στην αρχική οθόνη,με χειρονομία απο αριστερά προς τα δεξιά θα σου την εμφανίσει.Αποδέχεσαι τις άδειες.