Διαφήμιση

redmi pro brick

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • redmi pro brick

      καλησπερα , εχω σαν δευτερη συσκευη ενα redmi pro . το ειχα βαλει μια Ελληνικη rom πριν χρονια . προχθες μετα απο επανειλημμενες επανεκινησεις (σαν να κολλησε) μπηκα στο recovery και μαλλον τα εσβησα ολα . τωρα ανοιγει και βγαζει μονο το λογοτυπο , σε fastboot μενει κολλημενο και στο recovery απλως μπορω να κανω μια επανεκινηση . τι μπορω να κανω ?
    • ΑΝΕΠΑΦΙΚΕΣ ΠΛΗΡΩΜΕΣ

      Ο/H teopap33 έγραψε:

      καλησπερα , εχω σαν δευτερη συσκευη ενα redmi pro . το ειχα βαλει μια Ελληνικη rom πριν χρονια . προχθες μετα απο επανειλημμενες επανεκινησεις (σαν να κολλησε) μπηκα στο recovery και μαλλον τα εσβησα ολα . τωρα ανοιγει και βγαζει μονο το λογοτυπο , σε fastboot μενει κολλημενο και στο recovery απλως μπορω να κανω μια επανεκινηση . τι μπορω να κανω ?
      Από το αρχείο αρχικών εγκαταστάσεων της ομάδας κατεβάζεις το αρχείο εγκατάστασης σε fast και συνεχίζεις. Τα πάντα και οδηγίες εγκατάστασης στο xiaomi-miui. gr

      Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • RE: ΑΝΕΠΑΦΙΚΕΣ ΠΛΗΡΩΜΕΣ

      Ο/H dhmlaz έγραψε:

      Ο/H teopap33 έγραψε:

      καλησπερα , εχω σαν δευτερη συσκευη ενα redmi pro . το ειχα βαλει μια Ελληνικη rom πριν χρονια . προχθες μετα απο επανειλημμενες επανεκινησεις (σαν να κολλησε) μπηκα στο recovery και μαλλον τα εσβησα ολα . τωρα ανοιγει και βγαζει μονο το λογοτυπο , σε fastboot μενει κολλημενο και στο recovery απλως μπορω να κανω μια επανεκινηση . τι μπορω να κανω ?
      Από το αρχείο αρχικών εγκαταστάσεων της ομάδας κατεβάζεις το αρχείο εγκατάστασης σε fast και συνεχίζεις. Τα πάντα και οδηγίες εγκατάστασης στο xiaomi-miui. gr

      Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Λοιπόν καλό μήνα. Είτε με κλειδωμένο bootloader είτε ξεκλείδωτο το MI NOTE 10 with Xtrv on mioui 13 Android 11, δεν ανταποκρίνεται. Κάποιος γνωρίζει με ποιους όρους μπορεί να λειτουργήσει;. Σε έκδοση miui προηγούμενη δεν είχα πρόβλημα.

      Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση