Διαφήμιση

miui 12.5.3 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΚΛΗΣΕΩΝ ΣΕ MI NOTE 10 LITE

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • miui 12.5.3 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΚΛΗΣΕΩΝ ΣΕ MI NOTE 10 LITE

      Καλημέρα.Μετά την αναβάθμιση σε miui 12.5.3 το κινητο δε μου εμφανίζει τις εισερχώμενες κλήσεις στην οθόνη κλειδώματος.Αν και το τηλέφωνο χτυπάει κανονικά πρέπει να ξελειδώσω την οθόνη για να δω ποιός με καλεί.Εχω κάνει τα πάντα και δε διορθώνεται με τίποτα,ακόμα και με διάφορες εφαρμογές κλήσεων που δοκίμασα το πρόβλημα δείχνει να διορθώνεται αλλά μετά από λίγο(1-2 ημέρες ) επανέρχεται.Γνωρίζει κάποιος κάτι;

      Ευχαριστώ.
    • Ο/H tasostsak έγραψε:

      Καλημέρα.Μετά την αναβάθμιση σε miui 12.5.3 το κινητο δε μου εμφανίζει τις εισερχώμενες κλήσεις στην οθόνη κλειδώματος.Αν και το τηλέφωνο χτυπάει κανονικά πρέπει να ξελειδώσω την οθόνη για να δω ποιός με καλεί.Εχω κάνει τα πάντα και δε διορθώνεται με τίποτα,ακόμα και με διάφορες εφαρμογές κλήσεων που δοκίμασα το πρόβλημα δείχνει να διορθώνεται αλλά μετά από λίγο(1-2 ημέρες ) επανέρχεται.Γνωρίζει κάποιος κάτι;
      Μπορεί να είναι κάποιο BUG στην συγκεκριμένη έκδοση του MIUI, και θα διορθωθεί στην επόμενη αναβάθμιση. ;)
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Μετά την εγκατάσταση της τελευταίας rom xtrv 8 - 9 για το Minote 10 Pro παρατήρησα ότι όταν συνδέω το τηλέφωνο με καλώδιο στην οθόνη του αυτοκινήτου το Android Auto ενεργοποιεί την οθόνη του αυτοκινήτου και στην συνέχεια το τηλέφωνο παγώνει. Το έχει αντιμετωπίσει άλλος ή είναι bag της αναβάθμισης.
    • Διαφήμιση