Διαφήμιση

amazfit stratos 3 παλμοι

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • amazfit stratos 3 παλμοι

      καλημέρα όταν κάνω ποδηλασία πάντα για κάποιο χρονικό διάστημα μισή ώρα με τρία τέταρτα ο αισθητήρας παλμού είναι αλλού. Για παράδειγμα μπορεί να μην μπορώ να πάρω ανάσα από την ένταση και οι παλμοί που δείχνει το ρολόι να είναι 60 65 και γενικά να μην μπορεί να ξεπεράσει τους 100 παλμούς, κάτι το οποίο δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα. Αυτό μου το κάνει σχεδόν σε όλα τα activity της ποδηλασίας, ενώ σε περπάτημα ή σε διάδρομο δεν παρουσιάζει κάποιο πρόβλημα. Αυτό που έχω κάνει μέχρι τώρα είναι 2 factory reset και κάθε φορά πριν ξεκινήσω το activity ποδηλασίας του κάνω restart αλλά δεν φαίνεται να βοηθάει. Υπάρχει κάποιος άλλος με ανάλογο πρόβλημα?
    • Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ αλλά έχω παρατηρήσει όταν το βάζω σε ultra Mode δεν χάνει ποτέ το παλμό το μόνο κακό είναι ότι δεν μου αρέσει το μενού εν ώρα άθλησης δηλαδή βγάζει 3 στοιχεία στην οθόνη και δεν αλλάζει
    • φαινεται οτι το προβλημα με τους παλμούς έχει λυθεί. Θα πρέπει σε κάθε activity να περιμένουμε να μας εμφανίζει πρώτα τους παλμούς και στη συνέχεια να πατάμε το start για να ξεκινήσει. Επίσης το ρολόι δύο δάχτυλα πάνω από τον καρπό ειδικά στην ποδηλασία .
      Από τη στιγμή που έκανα αυτά, δεν μου έχει παρουσιάσει πρόβλημα στους παλμούς συγκρινόμενο με garmin edge 530.
    • Διαφήμιση