Διαφήμιση

Ζητώ τη βοήθειά σας!! Πρόβλημα με "εξαφανισμένα" SMS σε XIAOMI Redmi 6A

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ζητώ τη βοήθειά σας!! Πρόβλημα με "εξαφανισμένα" SMS σε XIAOMI Redmi 6A

      Καλή σας μέρα κι ευχαριστώ για την αποδοχή σας στο forum.

      Αντιμετωπίζω σοβαρό πρόβλημα με το κινητό μου, διότι μετά από λίγες ημέρες ανάγνωσής τους, ΧΑΝΟΝΤΑΙ τα μηνύματα που μου έχουν αποσταλεί (όπως χάνονται και τα απεσταλμένα).
      Ήδη έχω χάσει σημαντικά επαγγελματικά SMS, επειδή ΔΕΝ μπορώ να τα εντοπίσω στη συσκευή μου, ΧΩΡΙΣ να τα έχω διαγράψει!!!
      Είμαι απελπισμένη, ειλικρινά!!
      Εγώ ήξερα ότι ΟΛΑ τα κινητά έχουν επιλογή "εισερχόμενα" "απεσταλμένα" μηνύματα και εκεί μαζεύονταν SMS μηνών, χωρίς να χάνονται αν δεν τα διέγραφες!! Έχω μετανιώσει για την επιλογή αυτού του κινητού...

      Θερμή παράκληση για τη βοήθειά σας, μήπως και εντοπίσω (έστω και τώρα) τα χαμένα μου SMS : :roll:
    • Ανέβασε φωτογραφία με το σχετικά με το τηλέφωνο να δούμε ποια rom έχεις καθώς και αναφορά του προγράμματος που χρησιμοποιείς για τα sms.
      Δεν χάνονται sms έτσι απλά...
    • Ευχαριστώ που απαντήσατε, αλλά μην παρεξηγήσετε την πλήρη άγνοιά μου επί θεμάτων που αφορούν κινητά: τι ακριβώς να φωτογραφίσω με το τηλέφωνο (εντός αυτού) και πώς?
      Επίσης, δεν είχα ιδέα ότι χρησιμοποιείται ειδικό πρόγραμμα για sms.... Το εντοπίζω στις ρυθμίσεις ή κάπου αλλού?
      Ευχαριστώ και πάλι για το χρόνο σας!!
    • Διαφήμιση
    • Οποιαδήποτε λειτουργία σε ένα κινητό απαιτεί και μια εφαρμογή.
      Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς για τα sms;
      Τι πατάς για να τα ανοίξεις;

      Επίσης στις ρυθμίσεις πήγαινε στο σχετικά με το τηλέφωνο και ανέβασε ένα screenshot.