Διαφήμιση

Δακτυλικό αποτύπωμα-led notification

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Δακτυλικό αποτύπωμα-led notification

      Παιδιά τι γνώμη έχετε για το fingerprint στη συγκεκριμένη συσκευή; Το έχω κάπου 1 εβδομάδα σε λειτουργία πλέον και δεν μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένος. Όχι μόνο είναι αργό (όπως είδα να αναφέρεται σε διάφορα reviews) αλλά μερικές φορές δεν αναγνωρίζει καν το δάχτυλο και το έχω καταχωρίσει πολλές φορές και με διαφορετικές γωνίες. Υπάρχει κάποιο tip για αυτό το θέμα; Επίσης το ότι είναι ο αισθητήρας κάτω από την οθόνη δεν το βρίσκω καθόλου πρακτικό καθώς πρέπει να μαντέψεις/στοχεύσεις για να τον πετύχεις. Επίσης αν έχω καταλάβει καλά ως τώρα δεν διαθέτει η συσκευή led notification. Ελάττωμα αυτό κατά τη γνώμη μου κι ας έχει δυνατότητα always on. Μπας και γίνεται να ανάβει κάπως το λογότυπο της xiaomi στην πλάτη ώστε να δείχνει ότι υπάρχει notification (γιατί έχω την εντύπωση ότι κάπου πήρε το μάτι μου κάτι τέτοιο σε συσκευή με παρόμοια σχεδίαση);
      Επίσης την Amoled την περίμενα πιο εντυπωσιακή. Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο για να μην πω ότι υπάρχουν και καλύτερες IPS. Γενικά δεν έχω τρελαθεί έως έχω απογοητευθεί ως τώρα από τη συσκευή και με δεδομένο την τιμή της...
    • Για τις ειδοποιήσεις δε σε έχει βοηθήσει που σου δίνει τη δυνατότητα να αναβοσβηνει ο οθόνη κατά μήκος της αριστερής και της δεξιάς πλευράς;
    • Διαφήμιση
    • Έχει ιδέα κανείς αν και πως λειτουργεί αυτή η επιλογή για αναβόσβημα της οθόνης για ειδοποιήσεις; Δοκίμασα και με ενεργό το always on και χωρίς και δεν λειτουργεί με κανέναν τρόπο και για κανένα είδος ειδοποίησης. Επίσης μετά από 2 εβδομάδες χρήσης ο αισθητήρας fingerprint αποδεικνύεται έως και τραγικός. Συνήθως χρειάζεται 2-3 προσπάθειες για να πιάσει και άλλες φορές θέλει έως και 5 δευτερόλεπτα άγγιγμα για να ξυπνήσει την οθόνη. Απογοήτευση είναι η συσκευή δυστυχώς...