Διαφήμιση

Νεο μελος την βοηθεια σας

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Νεο μελος την βοηθεια σας

      καλησπερα στην παρεα και καλως σας βρηκα.
      αρχικα δειξτε καταννοηση καθως δεν μπορεσα ακομη να βρω τον τροπο που λειτουργει το φορουμ οποτε το μνμ μου μπορει να συμπεριληφθει σε λαθος φακελο.
      εχω το redmi note 4x. οταν ειχαμε το θεμα της καραντιναςγια τον κορονοιο δεν μου ερχοταν το μνμ απο το 112 κατι νομιζω λειπει απο την συσκευη και δεν μπορω να το θεσω σε λειτουργια. γνωριζει κανεις? και επισης επειδη ειμαι και καπως ασχετη σε συγκριση με πολλους εδω μεσα. που μπορω να ρωτησω για το mi band 5 που περιμενουμε να κυκλοφορησει? θελω να το παραγγειλω απο εξω γιατι μεχρι να ρθει ελλαδα φεξε μου και γλυστρισα και δεν ξερω σε τι τιμη θα το εχουν (σιγουρα πιο ακριβο) αλλα μπερδευομαι με σαιτ απο κινα που γραφει cn version, multi language version και καποια βαλαν και το global version> τι διαφορα εχουν μεταξυ τους εκτος απο το cn που ξερω οτι εχει μονο 2 γλωσσες ειλικρινα δεν ξερω. για να ξερω για ποιο λογο πρεπει να προτιμησω το global και οχι καποιο αλλο. σας ευχαριστω πολυ.
    • Αν γραφτείς στη σελίδα της πολιτικής προστασίας και δώσεις το τηλέφωνο σου θα σου έρθει sms σε περίπτωση ανάγκης.
      Αυτό λειτουργεί σε κάθε τηλέφωνο, Smartphone ή όχι.
    • Όντως, με τα μηνύματα του 112 υπήρχε πρόβλημα σε πιο παλιές συσκευές, λέγανε ότι ήταν πρόβλημα του 112 όμως...στην πράξη δεν μάθαμε ποτέ... :/

      Για το mi band 5, καλύτερα να πάρεις global version αν και στην ουσία παίζουν και τα δύο με την εφαρμογή mi fit που υποστηρίζει τα ελληνικά κανονικά.
      Δηλαδή, την εποχή του mi band 4, είτε είχες global είτε china version, είχαν και τα δύο κανονικά ελληνικά στα μενού τους, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις, καλύτερα global :)
    • Διαφήμιση
    • σας ευχαριστω και τους δυο για τις αμεσες απαντησεις. σιγουρα θα προτιμουσα το global αλλα τπτ ακομη και θελω να τοχω μεχρι το 15αυγουστο ως δωρο αν ειναι εφικτο φυσικα :P
      απλα δεν καταλαβαινω επειδη το συναντησα σε πολλα την διαφορα που εχει το global με το multi language που λανσαρουν. ρωτησα στο καταστημα αλλα δεν πηρα σαφη απαντηση.
      και παλι σας ευχαριστω για την βοηθεια σας. ναστε καλα