Διαφήμιση

Προβλημα με τα δεδομενα Mi A1

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Προβλημα με τα δεδομενα Mi A1

      Καλησπερα
      Ειμαι κατοχος ενος Mi A1 με Android 9 και αριθμος εκδοσης μου γραφει αυτο: PKQ1.180917.001.V10.0.17.0.PDHMIXM
      Δικτυο ειμαι στην COSMOTE σε whats up αριθμο με ενεργοποιημενα τα 4G και καρτα αλλαγμενη για 4G
      Το προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι οτι τα δεδομενα μου δεν δουλευουν εδω και 1,5 χρονο περιπου καλα.
      Ποτε λειτουργουν ποτε υπολειτουργουν. Σαν να σταματανε και επανερχονται μετα απο λιγα λεπτα ενω ειμαι στο ιδιο σημειο.
      Δεν πιανει σε ολα τα σημεια 4G. Πολλες φορες δεν πιανει και καθολου και αναγκαζομαι να πηγαινω σε 3G.
      Αργει γενικα με τα δεδομενα και δεν ειμαι ικανοποιημενος.
      Καποιες φορες το κανει και με το wifi αυτο.
      Ηθελά να ρωτησω φταιει το κινητο? Μπορει απο κανενα χτυπημενα να μην δουλευει σωστα η καρτα δικτυου?
      Φταει το firmware? Μπορω να κανω καποια αναβαθμιση? Τις κανει αυτοματα παντως.
      Φταιει αν εχω αποθηκευμενα αρχεια στο κινητο η καποιες εφαρμογες? Ουσιαστικα δουλευω τα social media και οχι καποια εφαρμογη βαρια.
      Φταιει η cosmote? Η καρτα?
      Ευχαριστω
    • Έχεις δοκιμάσει να κάνεις μία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ?
      Το λειτουργικό που έχεις είναι το τελευταίο και φοβάμαι ότι δεν θα βγει άλλο πλέον :/