Διαφήμιση

Μπαταρία και απόδοση

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Μπαταρία και απόδοση

      Καλησπέρα σας
      Άντε να συζητήσουμε και αυτό το θέμα . Μπαταρία ..... λοιπόν έχω το mi4c Libra περίπου τέσσερα χρόνια καί τό ριμαδι πάει τρένο ακόμα ..εδώ και λίγο καιρό έβλεπα την μπαταρία μου να μην έχει αντοχές.Εψαξα ρώτησα και τελικά την άλλαξα με μια που μου είπαν είναι ίδια original τα γραμμάρια ίδια αλλά έχω τους ενδοιασμούς μου.Δεν είδα κάποια βελτίωση εκτός από κάτι σκαλοματα που κάνει δηλαδή μπορεί να είναι κολλημένο στο 70% καμία ώρα με φουλ δούλεμα και μετά να πέφτει πιο γρήγορα . Συνεχίζει όμως να μου κάνει το τηλέφωνο θέματα όπως στην φωτογραφία ότι ενώ το τηλ είναι στην αναμονή κάτι δουλεύει από κάτω ενώ έχω την εξοικονόμηση σε ον που υποτίθεται ότι παρασκήνιο δεν δουλεύει τίποτα.....θα κάνω μια εκκαθάριση όλων των εφαρμογών και εάν δω προκοπή θα το φορμαρω με resetting οπότε θα επανέλθω με λεπτομέρειες εάν κάποιοι τον ενδιαφέρει αυτός ο πειραματισμός... μέχρι να αγοράσουμε το mi3 θα παίζουμε με τίτλο αθάνατο Libra μας.
      Images
      • Screenshot_2020-01-27-23-38-39-667_com.miui.securitycenter.png

        87,99 kB, 1.080×1.920, viewed 131 times
    • 4 ώρες δεν κράταγε ούτε το hermes που είναι ότι χειρότερο από θέμα κατανάλωσης μπαταρίας...μάλλον η μπαταρία δεν είναι τόσο καλή :(
    • Και με την μαμά το ίδιο ακριβώς έκανε .... αυτό που με προβληματίζει είναι το εξής σε ηρεμία το τηλέφωνο και από κάτω λειτουργία φουλλλλλ λέμε.
      Images
      • Screenshot_2020-01-28-16-41-49-233_com.miui.securitycenter.png

        86,84 kB, 1.080×1.920, viewed 97 times
    • Διαφήμιση