Διαφήμιση

Πρόβλημα με τη φόρτιση των Airdots Pro

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Πρόβλημα με τη φόρτιση των Airdots Pro

      Πήρα σήμερα τα Airdots Pro και ενώ δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ακόμα αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα. Διάβασα στις οδηγίες ότι προτείνεται πριν χρησιμοποιηθούν για πρώτη φορά τα ακουστικά να έχουν φορτιστεί πλήρως. Τα έβαλα να φορτίσουν και όταν το φωτακι της θήκη έμενε σταθερά ανοιχτό τα έβγαλα. Δοκίμασα να κάνω το pairing με το τηλέφωνο και δεν μπορούσε να τα εντοπίσει. Το δοκίμασα και σε άλλο τηλέφωνο και πάλι τίποτα. Το φωτακι της θήκης αναβοσβηνει κανονικά. Ωστόσο δεν λειτουργούν τα φωτάκια των ακουστικών. Απ' ότι καταλαβαίνω, θα έπρεπε να ανάβουν όταν φορτίζουν μέσα στη θήκη και όταν βγαίνουν από αυτή. Σε καμία από τις δύο περιπτώσεις όμως δεν συμβαίνει κάτι. Έχω δοκιμάσει να τα κάνω activate όπως λέει πατώντας το κουμπί της θήκης αλλά δεν γίνεται κάτι. Κάνω εγώ κάτι λάθος ή υπάρχει θέμα με τα ακουστικά;
      Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    • Ναι ναι. Ότι λένε οι οδηγίες. Από αυτά που διαβάζω καταλαβαίνω ότι το πρόβλημα είναι ότι δεν ανάβει το φωτακι στα ακουστικά. Είναι σαν να μην λειτουργούν. Η θήκη λειτουργεί κανονικά. Όταν πατάω το κουμπί για να γίνει το pairing αναβοσβηνει το φωτακι της. Επίσης όταν τοποθετώ το ακουστικό στη θήκη, το φωτακι της ανάβει για λίγο, οπότε φαίνεται πως καταλαβαίνει ότι είναι μέσα τα earbud.
    • Διαφήμιση