Διαφήμιση

Amazfit gtr

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Για nfc δεν βλέπω όπως ενεργό για Ελλάδα...
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Με την 5.2.1 σταμάτησαν και οι ειδοποιήσεις του Viber.
      Πλέον δεν με ειδοποιεί στις:
      Viber
      Revolut
      Paypal
      Alpha bank.

      Ήθελα να 'ξερα μόνο για ΤΦ και μηνύματα SMS είναι compatible με το ΤΦ?

      ΥΓ. Τζάμπα λεφτά

      Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • @Octaviastikos

      Δεν έχω βρει κάτι (επίσημα) σχετικά με τον περιορισμό του NFC, έχεις link ?

      Παρεπιπτόντως η παρουσίαση για όποιον θέλει σε άπταιστα κινέζικα...:

      --
    • Διαφήμιση
    • @Achilleas1956

      Με το Mi9T global official version και αντίστοιχα official version amazfit app, δεν έχω προβλήματα και με την τελευταία έκδοση του amazfit app upgrade. Για το viber βέβαια, όπως και για το WhatsApp, οι ειδοποιήσεις είχαν θέμα εδώ και πολύ καιρό και θέλαν security settings (app lock + reboot) για να παίξουν (το είχα κάνει πρίν πολύ καιρό μετά απο amazfit upgrade που είχα πρόβλημα). Οι υπόλοιπες υποθέτω πως τις χρησιμοποιείς με user/pass ή fingerprint (άρα έχουν θα μπορούσαμε να πούμε κάποιου τύπου app lock) ?
    • Οπως και όλα τα mi band που έχουν nfc τις Xiaomi δεν δουλεύουν Ελλάδα...αυτό τα λέει όλα
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • @Octaviastikos

      Ναι, βασικά για τα υπάρχοντα ισχύει ότι παίζουν μόνο στην Κίνα, είχαν όμως πει κάποιο φεγγάρι ότι θα αρθεί αυτός ο περιορισμός στο μέλλον... ενώ είναι άλλη και η αξία του h/w μεταξύ των δύο.
    • Δεν υπάρχει μέλλον με τους Κινέζους...είναι μια κατηγορία από μονοθ τους...κάθε μέρα βγάζουν διαφορά...και δεν βγάζουμε εμείς άκρη..μκταραμε μικρό καλάθι μαζί τους..μ
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Διαφήμιση
    • @Octaviastikos

      Μα ακόμα και NFC να έχεις, στην Ελλάδα που όλες οι συστημικές τράπεζες δεν έχουν υποστήριξη....πες μου τι να το κάνεις; Να πληρώνεις με revolut ή με N26 άντε και καμιά alpha...?
    • Ποτε δεν το χρησιμοποιώ ακόμα και το mi 10 Pro που έχει...για την χώρα μας είναι πολύ νωρίς για αυτήν την τεχνολογία...
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • @Octaviastikos

      Το θέμα είναι να το υποδεχτούν (άρα να επενδύσουν) οι ελληνικές τράπεζες....(οι οποίες συνεχίζουν βέβαια να απορρίπτουν το google pay για να μην πληρώνουν προμήθεια)...δεν είναι θέμα τεχνολογίας ;)
    • Λογο της δουλειάς μου..μιλά μαζί συντρέχουν...αλλά έχουν ξέφυγει από το θέμα...

      Όσο για το gtr 2 ευελπιστω να είναι ισάξιο με τον προκάτοχό του... με το gtr που εχω 55 νέες μπαταρία νομίζω είναι το πιο ισχυρό στην κατηγορία του.....
      Official Miui Global Beta Tester

      XTreme Rom Version by Greek Team...

      Εκτός αυτού είμαι Έλληνας και υποστήριζω την ελληνική αγορά....
      Τέρμα πλέον από Κίνα...όσο και αν είναι η διαφορά τους...
    • Διαφήμιση
    • @ios46

      Ότι χρησιμοποιούσα χρησιμοποιώ αλλά ξαφνικά μετά το update σταμάτησε να μου δείχνει ειδοποιήσεις στο viber (τα υπόλοιπα είναι παιδική ασθένεια που δεν πέρασε ποτέ)
      applock + rebbot τι θέλει να πει ο ποιητής (Είμαι αγνό παρθένο μαλλί)
      Για τις υπόλοιπες εφαρμογές εννοείς ότι δεν πρέπει να υπάρχει ασφάλεια ανοίγματος?
      Ευχαριστώ πάντως για την βοήθεια.

      Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk