Διαφήμιση

Πρόβλημα Οθόνης;;

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Πρόβλημα Οθόνης;;

      Γεια σας! Έγινα αυτές τις ημέρες κάτοχος ενός smartphone Redmi Note 7. Όμως από τη στιγμή που το άνοιξα πρώτη φορά, διαπίστωσα ότι υπάρχει μία εμφανέστατη σκιά στην κάτω αριστερά γωνία της οθόνης της συσκευής.
      Έχω επισυνάψει 3 φωτογραφίες του προβλήματος. Θα ήθελα την γνώση/γνώμη σας σχετικά με το αν αυτό είναι όντως ένα πρόβλημα της οθόνης ή κάτι που εμφανίζεται σε όλες τις συσκεύες.
      Αν είναι πράγματι ένα πρόβλημα υλικού θα πρέπει να στείλω πίσω τη συσκευή στο ηλεκτρονικό κατάστημα απ'όπου την αγόρασα, αυτοί να την στείλουν στην εταιρεία service για έλεγχο, ώστε να μου στείλουν ένα άλλο
      κινητό αν διαπιστωθεί και από την πλευρά τους το πρόβλημα. Η όλη διαδικασία θα πάρει το λιγότερο 2 εβδομάδες, όπως καταλαβαίνω, και εντωμεταξύ δεν θα έχω συσκευή...
      Αυτός είναι και ο βασικός λόγος που ρωτάω. Αν είναι απλά μία ιδιατερότητα του μοντέλου, ή αν μπορεί ίσως να διορθωθεί με software τρόπο, τότε να μην μπω καν στη διαδικασία αυτή με το service της εταιρείας.

      Ευχαριστώ εκ των προτέρων!




    • η σκιά ειναι έντονη όντως .
      Το έχω ξαναδει σε note 7 αυτό αλλά όχι όπως φαίνεται σε σένα. Βεβαια πολυ πιθανό να φαίνεται έτσι επειδή την βλέπουμε απο φωτογραφία.
      Η απόφαση ειναι δική σου για το αν το στείλεις.


    • Διαφήμιση