Διαφήμιση

Mi Band 4

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H geozn8 έγραψε:

      Ο/H teobitoulas έγραψε:

      Μόνο εδώ μου το εμφανίζει εμένα
      Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
      Και εμένα το ίδιο μόνο στη 2ερη περίπτωση εμφανίζει.. Εκεί που λέει το λειτουργικό του Band ο έλεγχος ενημέρωσης έχει χαθεί.. Έχω το τελευταίο 4.0.10
      Εγώ με την 4.0.09.το εμφανίζει σε 2 σημεία. Είμαι με την μαμισια. Έχει βγάλει και άλλη;
    • Οτι να ναι το ρολογακι. Αρχίζει να βαράει ξυπνητήρι χωρίς να το έχω ρυθμίσει να χτυπάει. Αρχίζω να απογοητευομαι. Και ένα παραπάνω που ακόμα δεν δώσανε επίσημα τα ελληνικά

      Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H echaosad έγραψε:

      Οτι να ναι το ρολογακι. Αρχίζει να βαράει ξυπνητήρι χωρίς να το έχω ρυθμίσει να χτυπάει. Αρχίζω να απογοητευομαι. Και ένα παραπάνω που ακόμα δεν δώσανε επίσημα τα ελληνικά

      Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Πριν λίγες ημέρες συζητήσαμε εδώ για το ότι υπάρχει περίπτωση να ενεργοποιούνται τα ξυπνητήρια μετά από πλήρη φόρτιση της συσκευής. Ακόμα δεν έχει αδειάσει κάποιο από τα δικά μου για να το δω και εγώ. Μήπως πάλι στο έκανε και ενεργοποίησε τα ξυπνητήρια μετά από πλήρη φόρτιση;
    • Ο/H amavroudis έγραψε:

      Γιατί τόσα παράπονα; Κάπου πήρε τη ρύθμιση... Το συχρονισες μια φορά με το τηλέφωνο σου να πάρει ρυθμίσεις;
      Συγχρονίζει τουλάχιστον 4 φορές την μέρα. Δεν χτύπησε κανένα δικό μου ξυπνητήρι. Χτυπάει τα προεπιλεγμενα που έχει αυτό μέσα χωρίς να τα έχω ενεργοποιήσει εγω

      Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Το είχα αναφέρει ότι έγινε μετά από φόρτιση. Σήμερα και χτες που χτύπησε όμως δεν ήταν από φόρτιση. Εγώ ακόμα μισή μπαταρία

      Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Εγώ πάλι φοράω το τελευταίο ελληνικό firmware στο international που έχω και μάλιστα πριν λίγες μέρες το είχα ξαναφορτίσει αλλά και ποιο παλιά δεν μου έχουν χτυπήσει ποτέ τα ξυπνητήρια !! :huh:
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Διαφήμιση
    • Ο/H echaosad έγραψε:

      Το είχα αναφέρει ότι έγινε μετά από φόρτιση. Σήμερα και χτες που χτύπησε όμως δεν ήταν από φόρτιση. Εγώ ακόμα μισή μπαταρία

      Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
      Ποια έκδοση φοράς; Είσαι με την τελευταία επίσημη 1.0.6.16 και res v62;
      Μήπως να βάλεις μια από τις beta να δεις αν λύθηκε το πρόβλημα; Πριν λίγο ανέβηκε και το fw 1.0.7.06 & res v68.
    • Ο/H dnomikos έγραψε:

      Πριν λίγο ανέβηκε και το fw 1.0.7.06 & res v68.
      Από ότι έριξα μια γρήγορη ματιά ούτε αυτή έχει ξανά ελληνικά ... :S Έλεος μα καλά γιατί τόση καθυστέρηση να ενεργοποιήσουν τα ελληνικά και γενικά όλες της γλώσσες τι κόλλημα υπάρχει ξέρουμε ?? Τουλάχιστον θα βγει αυτή η νέα έκδοση στα ελληνικά από εμάς να περιμένουμε προσθέτει κάτι ουσιαστικό η θα παραμείνουμε με την 1.0.6.16 και res v62 μέχρι να ενεργοποιηθούν επίσημα !! ?(
      Βασικά το ελληνικό MB4_v62_GR_res.pack.bin μέχρι ποιο τελευταίο firmware παίζει ώστε να έχουμε ελληνικά στο mi band 4 μας ??
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος






    • Είμαι με την τελευταία official. Δεν θέλω να να βάλω κάτι άλλο. Απλώς περιμένω να ενεργοποιηθουν τα ελληνικά. Αν και φλερτάρω πολύ να πάω σε honor band 5 γιατί μου την έχει δώσει που λέει συνέχεια η infoquest ότι σύντομα θα ενεργοποιηθουν τα ελληνικά αλλά ακόμα τίποτα.

      Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H geozn8 έγραψε:

      Ο/H dnomikos έγραψε:

      Πριν λίγο ανέβηκε και το fw 1.0.7.06 & res v68.
      Από ότι έριξα μια γρήγορη ματιά ούτε αυτή έχει ξανά ελληνικά ... :S Έλεος μα καλά γιατί τόση καθυστέρηση να ενεργοποιήσουν τα ελληνικά και γενικά όλες της γλώσσες τι κόλλημα υπάρχει ξέρουμε ?? Τουλάχιστον θα βγει αυτή η νέα έκδοση στα ελληνικά από εμάς να περιμένουμε προσθέτει κάτι ουσιαστικό η θα παραμείνουμε με την 1.0.6.16 και res v62 μέχρι να ενεργοποιηθούν επίσημα !! ?(
      Δεν μας νοιάζει αφού είναι beta. Στην επόμενη επίσημη να δούμε αν θα έχει Ελληνικά ή όχι.

      Έχουμε ήδη βγάλει στα Ελληνικά την τελευταία beta. Θα την βρεις εδώ και εδώ. Θα χρειαστείς την εφαρμογή MiFit-4.0.10-Greek_MB4-RU-lang_no-OTA.apk για να την δοκιμάσεις αλλιώς το κλασικό Mi Fit θα σου επαναφέρει την τελευταία επίσημη.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H dnomikos έγραψε:

      Έχουμε ήδη βγάλει στα Ελληνικά την τελευταία beta. Θα την βρεις εδώ και εδώ. Θα χρειαστείς την εφαρμογή MiFit-4.0.10-Greek_MB4-RU-lang_no-OTA.apk για να την δοκιμάσεις αλλιώς το κλασικό Mi Fit θα σου επαναφέρει την τελευταία επίσημη.
      Εγώ δεν έχω το μοντέλο με το NFC δεν πειράζει να το βάλω σωστά ??
      Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...


      Xiaomi Redmi note 12 Pro :thumbsup: s21u Γιώργος