Διαφήμιση

Γιατί δεν έρχονται ειδοποιήσεις απο εφαρμογές Miui 10 XTRV

    • Tips&Tricks

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Καλησπέρα κόσμε, ρε σείς δεν ξέρω αλλά πραγματικά έχω απηυδήσει με το θέμα των Notifications στο gmail,btw ο οδηγός αναφέρει και Instagram (στο οποίο και σε αυτό έχω θέματα),anyway θα τον τσεκάρω κάποια στιγμή λίγο εκτενέστερα. Επίσης αυτό που ανέφερε ο @NasDriver (βαριέμαι να δω το post :P ), νομίζω η τελευταία αλλαγή που έκανα ήταν να το βγάλω από δεδομένα και να βάλω wifi-sync, αλλά δεν!
      Αυτό βασικά που γίνεται (και ενδεχομένως να πιάνει ΜΌΝΟ έτσι αλλά δεν ξέρω) είναι όταν θέλω να σβήσω συγκεκριμένα emails που το ανοίγω μέσω browser, οπότε η εφαρμογή "καταλαβαίνει" ότι είμαι μέσα και μου πετάει το Notify,αλλά άχρηστο το θεωρώ έτσι!Τέλοςπάντων,είπα τον "πόνο" μου ?( ?( :whistling: :whistling: !
    • @SoNik+ ΛΟΙΠΌΝ ΕΠΑΝΑΔΙΑΤΥΠΏΝΩ αυτό που έγραψα και δίνω συγχαρητήρια στον tag φίλο για τον οδηγό του!
      Μια χαρά τα'χει κάνει η Google & πλέον μια χαρά έρχονται και οι ειδοποιήσεις,το θέμα φυσικά αφορά απ'ό,τι κατάλαβα τα Κινεζοκινητά με τις άδειες και τις άλλες @@ριές που έχουν!
      Έβαλα επιπλέον στην "Αυτόματη έναρξη" το gmail και το Google translate (δεν μου εμφάνιζε τελευταία το εικονίδιο όταν επέλεγα κείμενο για μετάφραση)!
      Again συγχαρητήρια για το tutorial!
    • Διαφήμιση
    • Ο/H lbchX έγραψε:

      @SoNik+ ΛΟΙΠΌΝ ΕΠΑΝΑΔΙΑΤΥΠΏΝΩ αυτό που έγραψα και δίνω συγχαρητήρια στον tag φίλο για τον οδηγό του!
      Μια χαρά τα'χει κάνει η Google & πλέον μια χαρά έρχονται και οι ειδοποιήσεις,το θέμα φυσικά αφορά απ'ό,τι κατάλαβα τα Κινεζοκινητά με τις άδειες και τις άλλες @@ριές που έχουν!
      Έβαλα επιπλέον στην "Αυτόματη έναρξη" το gmail και το Google translate (δεν μου εμφάνιζε τελευταία το εικονίδιο όταν επέλεγα κείμενο για μετάφραση)!
      Again συγχαρητήρια για το tutorial!
      :D ωραιος!
      Νταξ λιγο "ταλαιπωρία" αυτο με τις άδειες αλλα καλο ειναι που μπορουμε να επιτρέπουμε οτι θελουμε κ οπως το θελουμε εμεις ως ενα σημειο!
    • Θα σου απαντήσω με ένα απόφθεγμα :lol: :"από ολότελα καλεί και η Παναγιώταινα" :P !
      Από το να μην υπάρχει ΚΑΝ η δυνατότητα,πολύ καλύτερα!