Διαφήμιση

Σχετικά με Redmi Note 4

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Σχετικά με Redmi Note 4

      Καλησπέρα σε όλους και καλός σας βρήκα.Πριν κανένα μήνα έχω αγοράσει το Redmi Note 4 από ελληνικό κατάστημα και αντιμετωπίζω το εξής θέμα όταν συνδέω το κινητό με το pc το αναγνωρίζει κανονικά αλλά όμως δεν μου εμφανίζει την χωρητικότητα του τηλεφώνου ούτε τις κάρτας sd.Έψαξα εδώ στο forum αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό με το πρόβλημα μου αλλά βρήκα τον οδηγό για το πώς ελέγχουμε αν ο bootloader είναι κλειδωμένος ή ξεκλείδωτος και από ότι φαίνεται είναι κλειδωμένος.Λέτε να φταίει αυτό και δεν βλέπω την χωρητικότητα?Σας παραθέτω μερικές φωτογραφίες και ελπίζω να σας βοηθήσουν.Ένα μεγάλο ευχαριστώ για το χρόνο που διαθέσατε και συνεχίστε την καταπληκτική σας δουλειά γιατί είναι ωραίο να βλέπεις ελληνικό forum το οποίο ασχολείται με κινέζικο κινητό.
    • Τάκη, καλωσόρισες στην παρέα μας.

      Φυσιολογικό είναι αυτό που βλέπεις ως συμπεριφορά και το ίδιο συμβαίνει σε όλους.
      Αν θέλεις να δεις την χωρητικότητα, τότε κάνε για παράδειγμα δεξί κλικ πάνω στον αποθηκευτικό χώρο ή στην SD Card και επέλεξε από το μενού που θα σου εμφανιστεί τις Ιδιότητες (Properties).

      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • Ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση απάντηση και συγνώμη που δε σε ευχαρίστησα νωρίτερα.Μια ακόμα ερώτηση έχω official ή unofficial rom και στην δεύτερη εικόνα που έδειξες η sd κάρτα δείχνει κανονικά τον ελεύθερο χώρο που έχει τι συμβένει και δεν μου την δείχνει εμένα?
    • Διαφήμιση