Διαφήμιση

Είστε ευχαριστημένοι από τις ευρυζωνικές υπηρεσίες της Wind (Internet)

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • στο κινητό της γυναίκας η δεύτερη sim είναι με φοιτητικό wind, μόλις ανοίξει τα δεδομένα το internet είναι τραγικό.
      Με πήραν τηλέφωνο για να μου δώσουν άλλο ένα φοιτητικό νούμερο και δώρο ένα mp3 player και δεν το δέχτηκα.....
    • Εγώ στην Ξάνθη σε σταθερή σύνδεση vdsl 50 έχω ημέρες που κατεβάζω torrent με 50+ , γενικά η σύνδεσή μου πάει σφαίρα. Στο κινητό το 4G λειτουργεί σε όλη την πόλη αλλά μόνο εκεί, μακριά από την πόλη εξαρτάται η απόσταση της εκάστοτε κεραίας για 3G ή Η+.
      Ικανοποιημένος απόλυτα.
    • Ο/H PanXan έγραψε:

      Εγώ στην Ξάνθη σε σταθερή σύνδεση vdsl 50 έχω ημέρες που κατεβάζω torrent με 50+ , γενικά η σύνδεσή μου πάει σφαίρα. Στο κινητό το 4G λειτουργεί σε όλη την πόλη αλλά μόνο εκεί, μακριά από την πόλη εξαρτάται η απόσταση της εκάστοτε κεραίας για 3G ή Η+.
      Ικανοποιημένος απόλυτα.
      Το αρχείο torrent δεν είναι μέτρο σύγκρισης γιατί εξαρτάται από πολλούς παράγοντες με τι ταχύτητα θα κατεβάσεις. Αν θέλεις να δεις πραγματικά τι γίνεται με την γραμμή σου εδώ
      DesktopBSD-1.7-amd64.iso
      ΥΠΕΡΙΩΝ
    • Διαφήμιση
    • Το VDSL είναι οκ, το 4G ανέκδοτο, στο Γαλάτσι σε κάποια σημεία ούτε τηλέφωνο δεν μπορείς να πάρεις
      Mi Note 10 XTRV-MINote10_MICC9Pro_V13.0.4.0.RFDCNXM_v13-11 <3
      Mi 9 lite XTRV-MI9LiteMICC9_V12.5.5.0.RFCCNXM_v12-11 <3
      Redmi Note 3 Pro SE Global_V10.2.1.0.MHRMIXM :love:
    • Το VDSL είναι Οκ γιατί το δίκτυο ειναι το ΟΤΕ.
      Κάνω λάθος;
      Δικό της δίκτυο η Wind αν δεν κάνω λάθος μονο στην Καλαμάτα έχει.


      Even dead i will fight.
    • Ο/H osalonikios έγραψε:

      Το VDSL είναι Οκ γιατί το δίκτυο ειναι το ΟΤΕ.
      Κάνω λάθος;
      Κάνεις λάθος ναι. Το κύκλωμα (στις περιπτώσεις σύνδεσης σε VDSL καμπίνα ΟΤΕ που είναι και η πλειοψηφία) είναι όντως ΟΤΕ. Το internet traffic όμως δρομολογείται από τη Wind και άρα παίζει ρόλο τι υποδομές έχει αυτή (προς το εσωτερικό και το εξωτερικό). Η ποιότητα του κυκλώματος έχει σημασία για το αν θα έχεις αποσυγχρονισμούς, χαμηλό συγχρονισμό κλπ. Αλλά όταν μιλάμε για οπτική ίνα αυτά ούτως ή άλλως -σχεδόν- δεν υφίστανται είτε η καμπίνα είναι ΟΤΕ, είτε Vodafone είτε Wind.
    • Είστε ευχαριστημένοι από τις ευρυζωνικές υπηρεσίες της Wind (Internet)

      μετα απο τηλεφωνικη προσφορα πηρα πριν 8 μηνες το φοιτητικο της Wind, 1500 λεπτα προς ολους και 1500mb για 25 μερες με δυνατοτητα ανανεωσης δυο φορες το μηνα. Το θεωρησα καλη ιδεα γι αυτο και δεχτηκα να παρω καινουριο νουμερο. Μενω σε περιοχη (Μαγνησια) με οχι καλο σημα. Στην ομιλια γενικα δεν ειχα προβλημα, εκει που κυριολεκτικα "γονατιζε" ηταν στα δεδομενα δικτυου. Οι κλησεις μεσω viber η whatsap εσω δεδομενων σχεδον αδυνατες οχι μονο στην περιοχη που μενω αλλα και σε αλλες περιοχες εδω γυρω με καλυτερο σημα. Η cosmote δεν αργησε να μου κανει αντιπροσφορα 1500 με 1500, 30 μερες και 4 ανανεωσεις το μηνα (μιλαω πολυ). Εδω και 3 μηνες εχω cosmote, ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο ομιλια και επιτελους!! μιλαω με φιλους και πελατες απο ολο τον κοσμο μεσω viber ακομα και εν κινησι στο αυτοκινητο. χωρις διακοπρς χωρις lag με τα δεδομενα μου. εχω 4 ανανεωσεις το μηνα, 6000 λεπτα ομιλιας, 6GB συν ενα σωρο μπονους απο τις ανανεωσεις. κυριολεκτικα ενθουσιασμενος!!

      Sent from my MI 3W using Tapatalk
    • Διαφήμιση
    • Ο/H spideman3 έγραψε:

      Ο/H PanXan έγραψε:

      Εγώ στην Ξάνθη σε σταθερή σύνδεση vdsl 50 έχω ημέρες που κατεβάζω torrent με 50+ , γενικά η σύνδεσή μου πάει σφαίρα. Στο κινητό το 4G λειτουργεί σε όλη την πόλη αλλά μόνο εκεί, μακριά από την πόλη εξαρτάται η απόσταση της εκάστοτε κεραίας για 3G ή Η+.
      Ικανοποιημένος απόλυτα.
      Το αρχείο torrent δεν είναι μέτρο σύγκρισης γιατί εξαρτάται από πολλούς παράγοντες με τι ταχύτητα θα κατεβάσεις. Αν θέλεις να δεις πραγματικά τι γίνεται με την γραμμή σου εδώDesktopBSD-1.7-amd64.iso
      ΥΠΕΡΙΩΝ
      Με το αρχείο που μου παρέθεσες χαμηλότερη τιμή 4,4 mb μεγαλύτερη 5,2 mb σε όλη τη διάρκεια του download.
    • Διαφήμιση
    • Ο/H bilnas7 έγραψε:

      Στο σπίτι, επαρχιακή πόλη, κλειδώνει στα 10 Mbps με SNR στο 6 με το ζόρι. Δεν χρειάζεται να γράψω κάτι άλλο χάλι μαύρο.
      Δεν είναι ευθύνη της Wind το ότι κλειδώνεις 10Mbps. Είναι πρόβλημα του τηλεφωνικού δικτύου χαλκού και της απόστασης που προφανώς έχεις από το Α/Κ και σε όποιον πάροχο και να πας με adsl τα ίδια θα έχεις. Άσε που υπάρχουν και πολύ χειρότερα. 10Mbps adsl και σε "επαρχιακή πόλη" (που μάλλον σημαίνει εναέριο δίκτυο) καλά είναι.