Διαφήμιση

Προβλημα συνδεσης με miband 2

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Προβλημα συνδεσης με miband 2

      Ευχαριστω τα μελη του φορουμ για την βοηθεια που μεχρι τωρα εχουν προσφερει.
      Θελω να προβαλω το εξης προβλημα που εχω με το miband 2.
      Εχω αγορασει το συγκεκριμενο ρολοι πριν απο περιπου 1 χρονο απο γνωστο κινεζομαγαζο και μεχρι πριν εξι μηνες λειτουργουσε μια χαρα, ημουν πολυ ευχαριστημενος.Μετα την τελευταια αναβαθμιση ομως δεν μπορεσα να το ξανασυνδεσω. Κατεβασα την ελληνικη εφαρμογη(ευχαριστω τα παιδια του φορουμ) αλλα οσες φορες και αν προσπαθησα δεν αδυνατει να συνδεθει βγαζοντας το μηνυμα "band σε συνδιασμο με "alex" αποζευγοποιηστε το και δοκιμαστε ξανα" Στις ρυθμισεις bluetooth του κινητου το βρισκει σαν διαθεσιμη συσκευη (οχι στις συνδεδεμενες). Υπαρχει περιπτωση να εχειθ συνδεθει με αλλη συσκευη( που δυστυχως δεν γνωριζω ποια ειναι) και αν ναι υπαρχει η δυνατοτητα να το κανω επαναφορα για να ξαναγινει λειτουργικο η θα το χρησιμοποιω σαν απλο ρολοι?
      Ευχαριστω
    • Τις τελευταιες ρομ μαλλον 2-3 μπαινω ρυθμισεις ανοιγω bt κανει συνδεση με την συσκευη μολις βγω κ ειμαι στην αναμονη αυτοματα εχει αποσυνδεθει κανω αποσυνδεση δηλαδη απο τον λογαριασμο της εφαρμογης mi fit κ καταργηση συζευξης σβηνω απο bt δεδομενα μνημη το ιδιο κανω κ στο mi fit παω ξανα τα βηματα απο την αρχη για να το συνδεσω αλλα εχω τα ιδια αποτελεσματα τι να κανω που ισως δεν γνωριζω για να μου το εχει συνδεδεμενο;
    • Διαφήμιση
    • Ο/H GEORGE13 έγραψε:

      Τις τελευταιες ρομ μαλλον 2-3 μπαινω ρυθμισεις ανοιγω bt κανει συνδεση με την συσκευη μολις βγω κ ειμαι στην αναμονη αυτοματα εχει αποσυνδεθει κανω αποσυνδεση δηλαδη απο τον λογαριασμο της εφαρμογης mi fit κ καταργηση συζευξης σβηνω απο bt δεδομενα μνημη το ιδιο κανω κ στο mi fit παω ξανα τα βηματα απο την αρχη για να το συνδεσω αλλα εχω τα ιδια αποτελεσματα τι να κανω που ισως δεν γνωριζω για να μου το εχει συνδεδεμενο;
      Καλησπέρα και εγώ το ίδιο θέμα έχω...

      Έχω το mi band 2 εδώ και 2 μήνες. Το κινητό μου είναι το Lenovo S90-u και είχα εγκατεστημένη την εφαρμογή του maddoctor. Μέχρι πρότινος δεν είχα κανένα πρόβλημα. Σήμερα αποσυνδέθηκε και δεν επανασυνδέεται με τίποτα. Δοκίμασα διάφορα που βρήκα στο ίντερνετ.. Το μόνο που μένει είναι να περιμένω να πέσει η μπαταρία (39%) για να γίνει reset.

      Δε ξέρω αν το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος...