Διαφήμιση

Αδυναμία ελεγχου κατάστασης του Ευρ... [SOLVED]

    • RedMi Note 3 Pro

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Αδυναμία ελεγχου κατάστασης του Ευρ... [SOLVED]

      Καλησπερα,
      προσπάθησα να βαλω την εξης rom στο κινητο ( ) μου
      xiaomi-miui-hellas-6.0_kenzo_XTRVbeta1_Stable_V8.2.1.0.zip
      ακολουθησα τον οδηγό που εχετε του Lallasgr (Νέος στη Xiaomi Διάβασε εδώ πριν ρωτήσεις) ... Κατέβασα το adb+twrp3.0.2-1-For-RedmiNote3Pro, περασα στο κινητο το twrp εκανα advanced wipe data και εγκατεστησα το παραπάνω zip.Το κινητο αφου ανοιξε κανονικα και προχωρησα στην παραμετροποιηση όταν εφτασα στο "Συνδεση στο λογαργιασμο Mi" όποια επιλογη και τα παταγα για να προχωρήσει μου εμφάνιζε "Αδυναμία ελεγχου κατάστασης του Ευρ...".
      Θα μπορούσατε να μου πείτε τι μπορώ να κανω διαβασα κατι για το προβλημα αυτο αλλα δεν εχω βγαλει ακρη ακόμα!!!

      Το κινητό είχε (Xiaomi redmi note 3 pro (3/32) )τη Global stable rom (miui 8
      android lollipop όπως το αγορασα
    • Πέρνα με αυτόν τον οδηγό την china stable
      Unbrick ή Καθαρή Εγκατάσταση FastBoot Rom με το Mi Flash (SnapDragon)
      άστο να μπουτάρει κανονικά, πέρνα τον έλεγχο και μετά δες αν είναι ακόμη ξεκλείδωτο.
      Αν ναι συνέχισε με πέρασμα Ελληνικής..


    • Λοιπόν κατεβασα την kenzo_global_images_V8.1.6.0.MHOMIDI_20170122.0000.00_6.0_global απο το επισημο site, εγκατέστησα τη rom ακολουθώντας τον οδηγό που μου εστειλες και όλα μια χαρά.Θα τ αφήσω έτσι!!
      Ευχαριστώ για τη βοηθεια!!
      Images
      • Screenshot_2017-03-13-10-37-05-972_com.android.settings.png

        163,7 kB, 1.080×1.920, viewed 127 times
    • Διαφήμιση