Διαφήμιση

Παραλαβή νέου Xiaomi Max

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Παραλαβή νέου Xiaomi Max

      Γεια σας, παιδιά!

      Παρέλαβα πριν μια βδομάδα απ' το to2c.com ένα καινούργιο Xiaomi Mi Max (4GB RAM/128GB ROM).

      Η MIUI version που έχει εγκατεστημένη είναι η MIUI Globe 8.0 Stable 8.0.3.0.0 (MBDMIDG).

      Μέχρι στιγμής μου έχει κολλήσει ήδη 4-5 φορές, κυρίως όταν προσπαθώ να καλέσω κάποιο αριθμό και μετά μου κάνει επανεκκίνηση.

      Θέλω να τοποθετήσω τη δική σας ROM αλλά, για να λέμε τα πράγματα με τ' όνομά τους ?( , φοβάμαι ότι δε θα τα καταφέρω γιατί την κόβω για αρκετά περίπλοκη τη διαδικασία τουλάχιστον για μένα. Μήπως υπάρχει κάποιος σχετικός - μέλος του forum από Γιάννενα ή τη γύρω περιοχή να με βοηθήσει, εννοείται επί πληρωμή?

      Παρακαλώ, βοηθείστε!!!! :)
    • Πφφφφφ....άλλη μια κινεζική μαιμουδορομ....Γιατί δεν το ζήτησες ή έστω να το πάρεις από αλλού με κάποια official?

      Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Ο/H Panos Balougias έγραψε:

      Γεια σας, παιδιά!

      Παρέλαβα πριν μια βδομάδα απ' το to2c.com ένα καινούργιο Xiaomi Mi Max (4GB RAM/128GB ROM).

      Η MIUI version που έχει εγκατεστημένη είναι η MIUI Globe 8.0 Stable 8.0.3.0.0 (MBDMIDG).

      Μέχρι στιγμής μου έχει κολλήσει ήδη 4-5 φορές, κυρίως όταν προσπαθώ να καλέσω κάποιο αριθμό και μετά μου κάνει επανεκκίνηση.

      Θέλω να τοποθετήσω τη δική σας ROM αλλά, για να λέμε τα πράγματα με τ' όνομά τους ?( , φοβάμαι ότι δε θα τα καταφέρω γιατί την κόβω για αρκετά περίπλοκη τη διαδικασία τουλάχιστον για μένα. Μήπως υπάρχει κάποιος σχετικός - μέλος του forum από Γιάννενα ή τη γύρω περιοχή να με βοηθήσει, εννοείται επί πληρωμή?

      Παρακαλώ, βοηθείστε!!!! :)
      καταρχην καλως ηρθες στο club των Max, δευτερον εισαι σε λαθος topic εχεις το helium και οχι το hydrogen, τριτον η λεξη πληρωμη ειναι απαγορευμενη εδω μεσα, τα παιδια ειναι για να βοηθανε αφιλοκερδως, τεταρτον και τελευταιο εχω το 3/64 και νομιζω οτι μπορω να σε βοηθησω.
      Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα
      Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB
      Xiaomi Mi Max Pro (prime)6,44" 3/64GB
      Xiaomi Redmi Pro 3/64GB
      Xiaomi Mi WiFi 3 - Xiaomi Router 3 Smart WiFi Repeater 4 Antennas 1167Mbps Dual Band 128MB Flash ROM
      Xiaomi Mi Band 1s
      Xiaomi Mi Band 2
      2 Xiaomi dafang 1080P Smart Monitor Camera
      1 Xiaomi Yeelight AC220V RGBW E27 Smart LED Bulb
      Xiaomi Amazfit Pace
    • Διαφήμιση
    • ikaros80

      Ευχαριστώ καταρχήν για την άμεση απόκριση! Συγνώμη για το λάθος topic (είμαι άσχετος σ' αυτά!) και για το ότι αναφέρθηκα στο θέμα της πληρωμής αλλά θέλω να είμαι σωστός. Δέχομαι ευχαρίστως τη βοήθεια! Πως θα το κανονίσουμε?