Διαφήμιση

Με ποια ROM να δώσω το kenzo μου σε χρήστη που θέλει ελληνικά αλλά όχι πολλά σκαλίσματα με το κινητό?

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Με ποια ROM να δώσω το kenzo μου σε χρήστη που θέλει ελληνικά αλλά όχι πολλά σκαλίσματα με το κινητό?

      Θέλω να δώσω το Redmi Note 3 Pro Kenzo. To είχα για λίγο καιρό, ξεκλειδωσα bootloader, έβαλα τις υπέροχες ROM από εδώ αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι ο επόμενος θέλει να είναι τόσο παιχνιδιάρης.... :P
      Ερωτήματα:
      1. Ποια είναι η πιο αξιόπιστη (official) λύση ROM για ελληνικά μενού? με ποιό τρόπο η εγκατάσταση?
      2. Ο bootloader θα ξανακλειδώσει?
      3. Ο επόμενος χρήστης θα μπορεί να ξαναξεκλειδώσει τον bootloader με δικό του mi account?
      4. Αν υποθέσουμε ότι κάνω format data -καθώς οι rom από εδώ μια χαρά μου φάινονται - το mi account μου με το οποίο ξεκλείδωσα τον bootloader θα παραμένει με κάποιο τρόπο "συνδεδεμένο" με τη συσκευή ?

      Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας
    • Για κάποιον που δεν θελει να ασχολείται βάλε την τελευταία stable official που έχει ελληνικά και παίρνει αυτόματα αναβαθμίσεις. Για το λογαριασμό πρέπει να τον διαγράψεις απο τη συσκευή και απο το λογαριασμό να διαγράψεις τη συσκευή.

      RN2 Official Global 8.1.2.0
    • 1.Δεν έχεις επιλογές.. official global stable
      2.Μπορεί ναι μπορεί όχι
      3.Φυσικά και θα μπορει αρκεί να εχει άδεια
      4.Ναι... πριν από το format data θα πας στο account και θα κάνεις αποσύνδεση και διαγραφή.Μετά θα κάνεις το φορματ και θα ξανα μπουτάρεις να δεις αν όντως έφυγε..


    • Διαφήμιση