Διαφήμιση

Miui rom χωρίς mi account verification

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Miui rom χωρίς mi account verification

      Μετά από πολύ καιρό αποφάσισα να κάνω clean installation του miui με fastboot rom στο Mi2s αλλά όταν ξεκίνησε μου ζήτησε sign in verification με mi account διαφορετικό από αυτό που χρησιμοποιουσα με αποτέλεσμα να μην μπορώ να το χρησιμοποιήσω. Προς το παρόν έχω περάσει official cm αλλά υπάρχει fc bug στο messenger του facebook. Το ερώτημα μου είναι αν υπάρχει κάποια πειραγμενη miui rom που να παρακαμπτει το Mi account verification στην αρχή έτσι έστω να μπορώ να γυρίσω σε περιβάλλον miui.
    • Ο/H nicolasch2 έγραψε:

      Μετά από πολύ καιρό αποφάσισα να κάνω clean installation του miui με fastboot rom στο Mi2s αλλά όταν ξεκίνησε μου ζήτησε sign in verification με mi account διαφορετικό από αυτό που χρησιμοποιουσα με αποτέλεσμα να μην μπορώ να το χρησιμοποιήσω. Προς το παρόν έχω περάσει official cm αλλά υπάρχει fc bug στο messenger του facebook. Το ερώτημα μου είναι αν υπάρχει κάποια πειραγμενη miui rom που να παρακαμπτει το Mi account verification στην αρχή έτσι έστω να μπορώ να γυρίσω σε περιβάλλον miui.
      ΚΑλημέρα,

      Ούτε να το συζητάς κάτι τέτοιο...τουλάχιστον όχι σε οποιοδήποτε επίσημο MIUI fan club. Μπορεί να σας φαίνονται λίγο κουραστικά αυτά περί "Mi Account verification", αλλά είναι για την δική σας ασφάλεια σε περίπτωση κλοπής της συσκευής. Πήγαινε εδώ, για να κάνεις επαναφορά (reset) του κωδικού σου.
    • Reset δεν γινεται επειδη ο λογαριασμος που μου ζηταει ειναι διαφορετικος απο αυτον που χρησιμοποιω.
    • Διαφήμιση
    • Τουλάχιστον υπάρχει κάποια σταθερή rom εκτός miui να μου προτείνετε;