Διαφήμιση

Ανανεωμένο "ρυζάκι"! (Hongmi)

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ανανεωμένο "ρυζάκι"! (Hongmi)

      Σήμερα, στη 2η Αθηναϊκή Συνάντηση φίλων της MIUI ήρθε στα χέρια μου ένας "παλιός γνωστός"... Μια συσκευή από τα ΠΡΩΤΑ Redmi - Hongmi (Redrice)... Το γνωστό στους παλιούς "ρυζάκι". Εκείνο με τα 4GB εσωτερικό χώρο αποθήκευσης και το 1GB μνήμη RAM!
      Ανήκει στο φίλο @Marios Gerogiannis που μου το έδωσε να το αναβαθμίσουμε...
      Το ρυζάκι "ξανάνοιωσε", είναι πλέον σαν καινούριο κυκλοφορώντας με την τελευταία διαθέσιμη Ελληνική ρομ! (Η υποστήριξή του, έχει σταματήσει από την Xiaomi και επίσημα, αλλά το φόρουμ Xiaomi-Miui.gr συνεχίζει ακάθεκτο να το υποστηρίζει...)
      Το γεγονός ότι κάποτε ήταν η πρώτη μου συσκευή Xiaomi, με έκανε να χαρώ ιδιαίτερα...
      Να συνεχίσεις να χαίρεσαι φίλε Μάριε! :thumbsup:


    • Εγώ το έδωσα στον ξάδερφο της γυναίκας μου..Αλλά του έχω την τελευταία gtv και του το φλασάρω κάθε βδομάδα..Πάμε για xtr τωρα...

      sent from xiaomi rn 3pro thunder rom
    • Ο/H caeser έγραψε:

      Σήμερα, στη 2η Αθηναϊκή Συνάντηση φίλων της MIUI ήρθε στα χέρια μου ένας "παλιός γνωστός"... Μια συσκευή από τα ΠΡΩΤΑ Redmi - Hongmi (Redrice)... Το γνωστό στους παλιούς "ρυζάκι". Εκείνο με τα 4GB εσωτερικό χώρο αποθήκευσης και το 1GB μνήμη RAM!
      Ανήκει στο φίλο @Marios Gerogiannis που μου το έδωσε να το αναβαθμίσουμε...
      Το ρυζάκι "ξανάνοιωσε", είναι πλέον σαν καινούριο κυκλοφορώντας με την τελευταία διαθέσιμη Ελληνική ρομ! (Η υποστήριξή του, έχει σταματήσει από την Xiaomi και επίσημα, αλλά το φόρουμ Xiaomi-Miui.gr συνεχίζει ακάθεκτο να το υποστηρίζει...)
      Το γεγονός ότι κάποτε ήταν η πρώτη μου συσκευή Xiaomi, με έκανε να χαρώ ιδιαίτερα...
      Να συνεχίσεις να χαίρεσαι φίλε Μάριε! :thumbsup:



      Καλησπέρα!Ένας ακόμα ευχαριστημένος απο το "ρυζάκι"...Εγώ το έδωσα στον μπαμπά μου αλλά μου κάνει προβλήματα με αποτέλεσμα να μην είναι ευχάριστη πλέον η χρήση του και να υπάρχει μια ελαφρά δυσαρέσκεια από πλευράς του...Του έκανα αναβαθμίσεις μέχρι και τελευταία αλλά έχει θέμα...Το πρόβλημά του είναι οτι αρχίζει και κολλάει,καθυστερεί πολύ σε σημείο να μην ανταποκρίνεται.Μαυρίζει η οθόνη και μετά κάνει επανεκίνηση και κολλάει στο λογότυπο "mi" και δεν ανοιγει. Το έχει ξανακάνει και μόλις του περάσω μια νέα rom στρώνει αλλά και πάλι για λίγο και αρχίζει τα ίδια πάλι. Μήπως πρέπει να εγκαταστήσω μία πιο παλιά rom? Υπάρχει περίπτωση να είναι πιο βαριές όσο περνάει ο καιρός και να μην τις σηκώνει?
    • Διαφήμιση