Διαφήμιση

Θέλω βοήθεια να βάλω την Ελληνική ROM

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Θέλω βοήθεια να βάλω την Ελληνική ROM

      γεια σας.
      εχω το redmi note 4. εχω κανει ολες τις διαδικασιες οσων αφορα το ξεκλειδωμα του τηλεφωνου εχω παρει το οκ .
      εχω περασει στο κινητο το play store kai εχω κατεβασει ολες τις εφαρμογες που ειχα και στα αλλα σμαρτφον..
      το ενα θεμα μου ειναι γιατι δεν μου κατεβαζει τις επαφες μου οπως γινοταν και στα αλλα τηλεφωνα οταν περναγα μεσα στο κινητο το λογαριασμο του g mail μου.και δευτερο... θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει να περασω την ελληνικη ρομ στο κινητο γιατι εχω την stable version.8.0.9.0 δεν το κατεχω και πολυ με τους υπολογιστες και ενω ειδα τι πρεπει να φτιαξω να κατεβασω και να περασω μου φαινεται βουνο..
      μενω Ελευσινα. υπαρχει καποιος εδω γυρω που θα μπορουσε να με βοηθησει να το φτιαξουμε?
      για καποιον που ξερει και το εχει κανει ηδη θα ειναι δουλεια μερικων λεπτων.
      σας ευχαριστω και συγνωμη αν ενοχλησα και γινομαι επαναλαμβανομενος γιατι ειμαι σιγουρος οτι θα τα εχεται ξαναδιαβασει ολα αυτα.
    • Αρχικά, κάνε έναν έλεγχο αν ο bootloader είναι κλειδωμένος ή όχι.

      Μετά διάβασε εδώ:
      Flash την Ελληνική ROM στο RedMi Note 4 (Nikel) για πρώτη φορά.
      Είναι επικίνδυνο να έχεις δίκιο, όταν η εξουσία έχει άδικο!!

    • @maikelo75 βάλε την συσκευή στο προφίλ σου.....

      Επίσης πριν βάλεις την Ελληνική πρέπει να ξεκλειδώσεις...


    • Διαφήμιση
    • οσον αφορά τον bootloader..δεν ξέρω που να πάω να το ψαξω...είμαι άσχετος με το θέμα...
      Αυτό που μου λες να διαβάσω για πρώτη φορά το έχω δει από την αρχή.αλλα δεν έχω υπολογιστή να το κάνω..γιαυτό ζήτησα βοήθεια από κάποιον που ξέρει και είναι κοντά στην περιοχή μου .μήπως μπορεί να με βοηθήσει.
    • Αν δεν έχεις υπολογιστή δεν μπορείς να κάνεις κάτι δυστυχώς....
      Η συσκευή στο προφίλ σου είναι το note 4g και όχι το note 4...


    • Ο/H maikelo75 έγραψε:

      οσον αφορά τον bootloader..δεν ξέρω που να πάω να το ψαξω...είμαι άσχετος με το θέμα...
      Αυτό που μου λες να διαβάσω για πρώτη φορά το έχω δει από την αρχή.αλλα δεν έχω υπολογιστή να το κάνω..γιαυτό ζήτησα βοήθεια από κάποιον που ξέρει και είναι κοντά στην περιοχή μου .μήπως μπορεί να με βοηθήσει.

      Δεν έχεις κάποιον γνωστό που να έχει ένα κομπιούτερ να σε εξυπηρετήσει για μία ώρα ; :rolleyes:

      Στάλθηκε από το MI 3W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    • Διαφήμιση