Διαφήμιση

Περίεργες εμφανίσεις στο calendar

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Περίεργες εμφανίσεις στο calendar

      Συμβαίνει ξαφνικά το εξής. Στο calendar μαζί με τα γενέθλια και τα ραντεβού κλπ, μου εμφανίζει μια κατηγρία, με διαφορετικό χρώμα (σαν να είναι διαφορετικό calndar δηλαδή) όπου εμφανίζονται κάτι ινδικές γιορτές. επάνω λέει festival μετα π.χ. Muhhamd's birthday, onam κλπ και το παράξενο... δεν ξέρω ούτε από πού είναι αλλά δεν υπάρχει και καμιά δυνατότητα για editing.

      Στα calendar που συγχρονίζω δεν έχω βάλει πουθενά να μου εμφανίζει τέτοιες γιορτές. Σε όσες εμφνίζει, δίνει την δυνατότητα του editing ή μου λέει από ποιό calendar είναι. Στις ιδνδικές - μουσουλμαντικές - δενξερωεγω τι - γιορτές ΔΕΝ μου δείχνει ούτε από ποιο calendar είναι, ούτε μπορώ να εντοπίσω το χρώμα σε ποιο calendar αντιστοιχεί ούτε τπτ. Απλώς γεμίζει τις μέρες μου με αηδίες.

      Πώς μπορώ να το διορθώσω αυτό;



      Στο ΜΙ5 με την Ελληνικήstable 7,5,4,0 ROM
    • Ο/H morph έγραψε:

      Πώς μπορώ να το διορθώσω αυτό;
      Αναφέρθηκε την περασμένη βδομάδα από άλλα μέλη, σαν bug που διορθώθηκε στην επόμενη αναβάθμιση. Οπότε υποθέτω ότι το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι ...υπομονή, μέχρι την επόμενη αναβάθμιση.