Διαφήμιση

Αγορα μπαταριας απο το BANGGOOD

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Αγορα μπαταριας απο το BANGGOOD

      Καλησπερα
      Πριν λιγο καιρο αποφασισα να παρω απο το BANGGOOD μια μπαταρια,ετσι για δευτερη, γιατι η μανισια την φορτιζα οπως ναναι
      και με την μετρηση που της εκανα με usb-meter ειχε πεσει λιγο.
      Βρισκω στο σαιτ τους να λεει αυθεντικη,μαζι με μια θηκη αι με την μειωση απο ενα κουπονι, 12 € τα δυο!!!
      Με το που ερχεται ,συστημενη, την αδειαζω, και την βαζω να φορτιζει με το usb-meter να την ελεγξω.
      Και εδω ξεκινα το δραμα
      Ουτε 2000 mah με ονομαστικη 3060mah!!!!!
      Απο ενα βιντεο που ειχα δει λεει ζυγιστε την και συγκρινετε
      55 gr η δικια μου 45 gr αυτη που εστειλαν
      ξαναδοκιμαζω με την φορτιση ξανα και ξανα τιποτα εκει 2000 mah ΜΑΧ!!!!
      Μεχρι τωρα οτι ειχα παρει ηταν μια χαρα,ειχα αρχισει να τους εχω εμπιστοσυνη
      Αλλα!!!!
      Μαπα το φρουτο,στο mail που εστειλα για παραπονο
      η πρωτη απαντηση ηταν οτι ειναι αυθεντικη και οτι ειναι φυσιολογικο να μειωνεται η χωρητικοτα με την χρηση?!?!?!
      Σαν ηλεκτρονικος που ειμαι με βγαλανε απο τα ρουχα μου!!!
      Και τους απαντω οτι ειναι φυσιολογικο να γινεται πιο ελλαφρια και η μπαταρια??
      απαντηση τους??
      οτι εγινε παρεξηγηση και εννοουσαν οτι απο το εργοστασιο ολες οι παραγωγες εχουν διαφορες και σαν αντιτιμο
      για την παρεξηγηση να μου δωσουν 200 ποντους!!!
      Ειδα και αποειδα οτι δεν βγαζω ακρη μαζι τους και πηρα τους ποντους
      Αλλα ειπα να ενημερωσω και τους υπολοιπους και να παρω γνωμες μπας και αλλαξε η τεχνολογια και εμεινα πισω παραθετω και φωτο

    • Εγώ επειδή ποτέ δεν του χαρίστηκα τους Κινέζους και ποτέ δεν δέχτηκα δωράκια, παρά μόνο τα λεφτά μου πίσω. Κάνε ένα Dispute στο Paypal με τις φωτογραφίες που έχεις και ζήτα τα λεφτά σου πίσω χωρίς επιστροφή του προϊόντος. Να μάθουν αυτούς τους ελέγχους να τους κάνουν αυτοί και όχι οι πελάτες στην άλλη πλευρά του κόσμου. Επίσης στείλε τις φωτό και όλα τα στοιχεία στην XIAOMI έτσι για πλάκα και ενημέρωσε και τον Κινέζο πωλητή ότι το έκανες.

      Παίξε με τους δικούς τους κανόνες. Τους βρήκες χαλαρούς και εκτεθειμένους σε κάτι; Πάτα τους κάτω.
      Φερόμαστε καλά μόνο σε όσους μας φέρονται το ίδιο και όχι σαν κορόιδα.
      Η MIUI είναι η Χαλκιδική των ROMs...
      ...και σαν την Χαλκιδική....ΔΕΝ ΕΧΕΙ!! ;)
    • Αν και ψωνίζω από το συγκεκριμένο κατάστημα αρκετά συχνά, θα συμφωνήσω με τον @GR_Macedon, μην τους χαρίζεσαι, σου έστειλαν κάτι που δεν είναι αυτό που θα έπρεπε...
    • Διαφήμιση
    • Ο/H GR_Macedon έγραψε:

      Εγώ επειδή ποτέ δεν του χαρίστηκα τους Κινέζους και ποτέ δεν δέχτηκα δωράκια, παρά μόνο τα λεφτά μου πίσω. Κάνε ένα Dispute στο Paypal με τις φωτογραφίες που έχεις και ζήτα τα λεφτά σου πίσω χωρίς επιστροφή του προϊόντος. Να μάθουν αυτούς τους ελέγχους να τους κάνουν αυτοί και όχι οι πελάτες στην άλλη πλευρά του κόσμου. Επίσης στείλε τις φωτό και όλα τα στοιχεία στην XIAOMI έτσι για πλάκα και ενημέρωσε και τον Κινέζο πωλητή ότι το έκανες.

      Παίξε με τους δικούς τους κανόνες. Τους βρήκες χαλαρούς και εκτεθειμένους σε κάτι; Πάτα τους κάτω.
      Φερόμαστε καλά μόνο σε όσους μας φέρονται το ίδιο και όχι σαν κορόιδα.

      Δυστυχώς το πήρα εκτός paypal απευθείας με τη κάρτα!!! Αλλά δεν το είχα σκεφτεί αυτό με την xiaomi !!!


      Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk