Διαφήμιση

προβλημα με ειδοποιησεις

    • Ολοκληρώθηκε

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • προβλημα με ειδοποιησεις

      Γεια σας παιδια.
      Εχω εδω και 2 εβδομαδες και προσπαθω να πατησω στο κουμπι που φαινονται οι ειδοποησεις (φαινεται οτι εχω καποιες που δεν εχουν διαβαστει ) και μου βγαζει το κατωτερω μήνυμα:

      WCF::handleException() Unhandled exception: Call to a member function canRead() on null

      #0 /var/www/vhosts/xiaomi-miui.gr/xiaomi-miui.gr/community/wcf/lib/system/user/notification/UserNotificationHandler.class.php(501): cmp\system\user\notification\event\EntryCommentUserNotificationEvent->checkAccess()
      #1 /var/www/vhosts/xiaomi-miui.gr/xiaomi-miui.gr/community/wcf/lib/system/user/notification/UserNotificationHandler.class.php(336): wcf\system\user\notification\UserNotificationHandler->processNotifications(Array, true)
      #2 /var/www/vhosts/xiaomi-miui.gr/xiaomi-miui.gr/community/wcf/lib/data/user/notification/UserNotificationAction.class.php(175): wcf\system\user\notification\UserNotificationHandler->getMixedNotifications()
      #3 [internal function]: wcf\data\user\notification\UserNotificationAction->getOutstandingNotifications()
      #4 /var/www/vhosts/xiaomi-miui.gr/xiaomi-miui.gr/community/wcf/lib/data/AbstractDatabaseObjectAction.class.php(196): call_user_func(Array)
      #5 /var/www/vhosts/xiaomi-miui.gr/xiaomi-miui.gr/community/wcf/lib/action/AJAXProxyAction.class.php(77): wcf\data\AbstractDatabaseObjectAction->executeAction()
      #6 /var/www/vhosts/xiaomi-miui.gr/xiaomi-miui.gr/community/wcf/lib/action/AJAXInvokeAction.class.php(96): wcf\action\AJAXProxyAction->invoke()
      #7 /var/www/vhosts/xiaomi-miui.gr/xiaomi-miui.gr/community/wcf/lib/action/AbstractAction.class.php(49): wcf\action\AJAXInvokeAction->execute()
      #8 /var/www/vhosts/xiaomi-miui.gr/xiaomi-miui.gr/community/wcf/lib/action/AJAXInvokeAction.class.php(63): wcf\action\AbstractAction->__run()
      #9 /var/www/vhosts/xiaomi-miui.gr/xiaomi-miui.gr/community/wcf/lib/system/request/Request.class.php(58): wcf\action\AJAXInvokeAction->__run()
      #10 /var/www/vhosts/xiaomi-miui.gr/xiaomi-miui.gr/community/wcf/lib/system/request/RequestHandler.class.php(139): wcf\system\request\Request->execute()
      #11 /var/www/vhosts/xiaomi-miui.gr/xiaomi-miui.gr/community/index.php(10): wcf\system\request\RequestHandler->handle('wbb')
      #12 {main}



      Μπαινω απο υπολογιστη με chrome...δοκιμασα και με αλλους browser και συνεχιζει το ιδιο πραγμα. Εκανα και εκκαθαριση τις cache & cookies αλλα τιποτα. τωρα αρχισε μου το κανει και απο το κινητο. εχω απενεργοποιημενο και το ad block
    • Είναι ένα BUG που προέκυψε μετά από αναβάθμιση του λογισμικού.
      Περιμένουμε Fix από την Woltlab ;)
      Γίνε και εσύ εύκολα V.I.P μέλος !



      ή επέλεξε να κάνεις μία δωρεά
      Δωρεά προς την κοινότητα (Donation)
    • εμενα σημερα μου το εκανε


      Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται, ο βλάκας επιμένει!
      Οι σοφοί δεν γνωρίζουν τίποτα, οι έξυπνοι αναρωτιούνται για όλα, οι ηλίθιοι ξέρουν τα πάντα!
      Κάποιοι άνθρωποι βλέπουν φαινόμενα γύρω τους και αναρωτιούνται, γιατί; Κάποιοι άλλοι φαντάζονται ανύπαρκτα πράγματα και αναρωτιούνται, γιατί όχι;
      :razz: :razz: :D :D :razz: :razz:
    • Διαφήμιση
    • Σήμερα άλλη παραξενιά για πρώτη φορά μου δείχνει τις Ειδοποιήσεις την επόμενη τρελαίνεται .
      Αν πατήσω προβολή όλων μου δείχνει την πρώτη σελίδα πάντα και τρελαίνεται στη δεύτερη


      Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται, ο βλάκας επιμένει!
      Οι σοφοί δεν γνωρίζουν τίποτα, οι έξυπνοι αναρωτιούνται για όλα, οι ηλίθιοι ξέρουν τα πάντα!
      Κάποιοι άνθρωποι βλέπουν φαινόμενα γύρω τους και αναρωτιούνται, γιατί; Κάποιοι άλλοι φαντάζονται ανύπαρκτα πράγματα και αναρωτιούνται, γιατί όχι;
      :razz: :razz: :D :D :razz: :razz:
    • Εμένα μου δείχνει οτι έχω πχ 98 ειδοποιήσεις, πατάω το τικ και μου γράφει 69 μετά

      ΠΑΕΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!!! :whistling: