Διαφήμιση

superSU προβλήματα και λύσεις

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ο/H linosnikol έγραψε:

      Παιδία εγώ είμαι καινούριος στον χώρο της xiaomi και σιγά σιγά προσπάθώ να μάθω. Εχω περάσει το mioui 8 πριν λίγο καιρό με η βοήθεια ενός φίλου που ξέρει. Το κακό είναι ότι πριν λίγες μέρες που μπήκα με wi fi με έβγαλε για αναβάθμηση του SuperSU και εγώ παρασύρθηκα και επέλεξα ναι. Αφού ολοκληρώθηκε μου είπε ότι δεν μπορεί να γίνει η αναβάθμιση και πρέπει να κάνω επανεκίνηση τη συσκευή. Μου έβγαλε φυσικά ότι η εφαρμογή SuperSU σταμάτησε να ανταποκρίνεται. Την έκανα επανεκίννηση και μετά κανένα πρόβλημα σαν να μην είχα κάνει ποτέ αυτήν την ενέργεια και επείδη μου είπε ένα φίλος μου ότι δεν έπρεπε να το πειράξω αυτό και το είδα και γραμμένο εδώ σκέφτικα να ρωτήσω. Υπάρχει κάνένα θέμα η θα μου δημιουργήσει αυτό πρόβλημα σε μελοντικές αναβαθμίσεις όπως και τι μπορώ να κάνω για να το αποτρέψω αυτό? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
      διαβασε απο την αρχη το θεμα και θα καταλαβεις. Μην προσπερασεις τιποτα :)
      Redmi Note 8T (Willow)
      Official Global stable 11.0.7.0 (PCXEUXM)