Διαφήμιση

Μετάλλιο Ειδοποιήσεων

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Μετάλλιο Ειδοποιήσεων

      Βάζω κάτω την ιδέα όσοι έχουν ένα μεγάλο αριθμό ειδοποιήσεων που θα οριστεί από άλλον να ανταμοίβονται με μετάλλιο αφού στην ουσία σημαίνει ότι συμμετέχουν στο φόρουμ

      Εγώ πχ κάθε μέρα έχω ένα νούμερο από 16-24 νομίζω
      Μπορεί να θεωρηθεί αρκετή συμμετοχή το 10 ή το 8 ή και το 30 (δυσκολάκι φυσικά το 30).... δεν ξέρω

      Νομίζω καταλαμβαίνετε τη λογική της σκέψης μου

      Παραθέτω το σημερινό σκορ μου. Εισήγηση αν γίνει να φαίνεται στη φωτογραφία και το username:


      Ιδέα για μετάλλιο, το καμπανάκι των ειδοποιήσεων :D :D
    • Βρε αν θες μπορείς να έχεις και 80 ειδοποιήσεις την ώρα. Απαντάς μόνο από μία φορά σε 80 θέματα μέσα στο φόρουμ και μετά, όποτε γράφει κάποιος μέσα σε αυτά, τσουπ να οι 80 ειδοποιήσεις. :D
      Η MIUI είναι η Χαλκιδική των ROMs...
      ...και σαν την Χαλκιδική....ΔΕΝ ΕΧΕΙ!! ;)
    • Ο/H GR_Macedon έγραψε:

      Βρε αν θες μπορείς να έχεις και 80 ειδοποιήσεις την ώρα. Απαντάς σε 80 θέματα μέσα στο φόρουμ και μετά όποτε γράφει κάποιος μέσα σε αυτά, τσουπ να οι 80 ειδοποιήσεις.
      Ας έχεις... άρα συμμετέχεις

      Νομίζω καταλαμβαίνεις τη λογική (την παρότρυνση στα μέλη να συμμετέχουν)

      Βάζουμε μια κλήρωση ενός στυλού πχ και σε 2 μέρες πήγαμε 50 σελίδες ποστ
    • Διαφήμιση
    • 'Οχι. Συμμετοχή δεν σημαίνει ότι μέσα σε 3 μήνες απάντησα σε 150 θέματα (που μπορεί η απάντηση να ήταν "Τί είπες τώρα ρε μεγάλε!!!!" και μετά για όσα χρόνια είμαι μέλος χωρίς καν να ξαναπαντήσω ποτέ σε άλλο θέμα, να παίρνω την ώρα 80-100 ειδοποιήσεις από αυτά τα θέματα που κάποτε έγραψα κάτι, γιατί κάποιοι άλλοι συμμετέχουν και γράφουν σε αυτά. :)
      Συμμετοχή είναι ότι απαντάω σε λογικές και εύλογες ερωτήσεις μελών, δεν έχω κανένα αδιάβαστο μήνυμα στο φόρουμ και συμπληρώνω την θεματολογία, με νέα θέματα, όπου αυτή παρουσιάζει κενά.
      Όπως καταλαβαίνεις ένας τέτοιος συνδυασμός είναι δύσκολο να εντοπιστεί αυτόματα από την αρχιτεκτονική του φόρουμ, όχι ακατόρθωτο όμως, εφόσον έχεις χρόνο να καθίσεις να γράψεις μερικές δεκάδες εκατοντάδες γραμμές κώδικα. (computerrage)
      Η MIUI είναι η Χαλκιδική των ROMs...
      ...και σαν την Χαλκιδική....ΔΕΝ ΕΧΕΙ!! ;)