Διαφήμιση

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ STABLE MIUI ROMS

    • Poll

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ STABLE MIUI ROMS

      Ποια πιστεύετε ότι είναι μέχρι σήμερα η καλύτερη Stable Rom; 23
      1.  
        G. T. V. ==> Stable Varsion 7. 1. 0. 0. (Ημερομηνία Κυκλοφορίας: 06/01/2016) (14) 61%
      2.  
        G. T. V. ==> Stable Varsion 7. 2. X. (Ημερομηνία Κυκλοφορίας: 12/03/2016) (5) 22%
      3.  
        G. T. V. ==> Stable Varsion 7. 0. (Ημερομηνία Κυκλοφορίας: 06/12/2015) (3) 13%
      4.  
        G. T. V. ==> Stable Varsion 7. 0. 5. 0 (Ημερομηνία Κυκλοφορίας: 28/10/2015) (1) 4%

      Καλή Χρονιά – Χρόνια Πολλά σε όλους τους Συμφουρίτες


      Αποφάσισα να δημιουργήσω αυτό το δημοψήφισμα - δημοσκόπηση (το οποίο θα ανανεώνεται συνεχώς με τις νέες Roms), προκειμένου να αξιολογηθούν οι Stable Miui Roms που όσοι έχουν στα κινητά τους, έτσι ώστε να έχουμε μία καλύτερη εικόνα ποια Stable Rom είναι και ποιο σταθερή αλλά και καλύτερη αλλά και όποιος νέοπας μπαίνει στο Forum να μπορεί να επιλέξει μία Rom χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία.
      Με λίγα λόγια, εδώ θα έχει δικαίωμα να ψηφίσει ο καθένας που φοράει Stable Rom στο κινητό του ή όποιος έχει κάποια εμπειρία με Stable Rom, με γνώμονα την καλή λειτουργία της και των λιγότερων Bugs.
      Αποτέλεσμα αυτής της δημοσκόπησης θα είναι να έχουμε μια εικόνα με τις καλύτερες STABLE ROMS.


      Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η

      1) Επειδή η λίστα θα ανανεώνεται συνεχώς με νέες Roms θα μπορείτε να αλλάζετε την ψήφο σας σε περίπτωση που κάποια νέα Rom σας ικανοποιεί περισσότερο.
      2) Oι λιγότερο σε προτίμηση ROMS θα αφαιρούνται, ώστε να τοποθετούνται οι νέες.
      3) Ανωτέρω δημοψήφισμα θα ανανεώνεται συνεχώς με νέες ROMS.
      4) Καλό είναι να αναφέρεται για ποιον λόγο προτιμάτε την συγκεκριμένη ROM και τα θετικά - αρνητικά.
      5) Το εν λόγω δημοψήφισμα αφορά μόνο μέλη της Κοινότητας που έχουν κάποια σχετική εμπειρία των Stable Roms. (Εάν δεν έχετε ποτέ χρησιμοποιήσει Stable μην ψηφίζετε)

      LET 'S START ...
      Ο ιδανικός χρόνος για να αρχίσει η διαμόρφωση του χαρακτήρα ενός παιδιού είναι εκατό χρόνια πριν τη γέννησή του.
      Είπε ο William Ralph Inge.

      Κάθε κέρδος είναι μια αδικία σε κάποιον και οι κρίσεις γεννάνε Κροίσους.
      Είπε ο Αριστοτέλης Ωνάσης.

      Το μήνυμα επεξεργάστηκε 1 φορά, τελευταία από τον/ην Sakoumidis ().

    • Έχω την 7.0.5.0 από τις πρώτες μέρες που βγήκε και δεν έχω παράπονα χωρίς να είμαι "απαιτητικός" χρήστης. Το πρόβλημα που είχε λίγο στην αρχή και όσο φορτώθηκε με εφαρμογές έγινε λίγο χειρότερο,είναι οτι βγαίνοντας συνήθως από κάποιο παιχνίδι ή και άλλη εφαρμογή φορτώνει ο launcher και πολύ πολύ σπάνια, ακόμη και με την παλιά ρομ που είχα, βρίσκω το τηλ σε φάση που ζητάει πιν και γίνεται σε στιγμές που είναι στην τσέπη ή πάνω σε τραπέζι. Αυτή η επανεκκίνηση μπορεί και να είναι hardware του τηλ δεν το ξέρω σίγουρα όμως.
    • Θα μπορούσαν να μπουν και επιλογές
      "Δεν είμαι σίγουρος/ δεν ξέρω"
      "Δεν χρησιμοποιώ stable"
    • Διαφήμιση
    • Η τελευταία stable είναι η 7.1.1.0.
      Παρατηρώ καλύτερη διαχείριση της μπαταρίας και του wifi tethering ως μόνες διαφορές με την 7.0.8.0 που χρησιμοποιούσα πριν, χωρίς να έχω εντοπίσει κάποιο άλλο πρόβλημα.
    • οι 7.0.χχ νομιζω ηταν καλυτερες σε μπαταρια και διαχειρηση ραμ , σαν να πηγαινε καλυτερα το ρεντμι2