Διαφήμιση

Mi4c xiaomi app store

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Mi4c xiaomi app store

      Καλησπερα

      Στο mi4c μου όπως φαντάζομαι και στους υπόλοιπους κατόχους υπάρχει το store της xiaomi ! Όμως όταν μπαίνω δε με βγαζει ούτε τις εφαρμογες ούτε το μενού του store ούτε τίποτα ! Ξέρει κάνει τι συμβαίνει με αυτό ;; Ενδεικτικά αυτό που με δείχνει είναι αυτο.....
      Images
      • Screenshot_2015-11-04-18-49-47.png

        18,34 kB, 450×800, viewed 161 times
      • Screenshot_2015-11-04-18-49-43.png

        38,65 kB, 450×800, viewed 139 times
    • Ο/H Koulis21 έγραψε:

      Καλησπερα

      Στο mi4c μου όπως φαντάζομαι και στους υπόλοιπους κατόχους υπάρχει το store της xiaomi ! Όμως όταν μπαίνω δε με βγαζει ούτε τις εφαρμογες ούτε το μενού του store ούτε τίποτα ! Ξέρει κάνει τι συμβαίνει με αυτό ;; Ενδεικτικά αυτό που με δείχνει είναι αυτο.....
      Κούλη, καλώς ήρθες στο φόρουμ.
      Τι ρομ φοράει το Mi4c? Αυτό που ονομάζεις store της Xiaomi υπάρχει στη εφαρμογή "Έξυπνο Σπίτι" (στο tab "Xiaomi Mall") και είναι στα κινέζικα, αφού είναι online περιεχόμενο.
      Αν θέλεις διόρθωσε τη συσκευή στο προφίλ σου να φαίνεται τι συσκευή έχεις...
    • Καλησπέρα και από μένα . Έχεις δίκιο έβαλα τι συσκευή έχω στο προφιλ οπότε όλα οκ !

      Φοραω αυτη που είχε το κίνητο από μόνη της , δε θέλησα να κάνω κάποια παρέμβαση ακόμα ( χωρίς να έχω φοβερή άποψη για τη συγκεκριμένη Ρομ ) μιλάω για μια εφαρμογή ή οποία μου την είχε από την αρχή στο μενού , και δεν έχω καταλάβει τι γίνεται ! Αν είναι θέμα ρομ να κάνω διαδικασιες να την αλλάξω ...
      Images
      • Screenshot_2015-11-04-23-50-23.png

        484,05 kB, 450×800, viewed 129 times
      • Screenshot_2015-11-04-23-49-44.png

        59,41 kB, 450×800, viewed 115 times
    • Διαφήμιση
    • Ναι, φοράς κάποια αγγλοκινέζικη stable...
      Η εφαρμογή η οποία αναφέρεσαι έρχεται προφανώς μαζί με τη ρομ που φοράς... Το μόνο που θα μπορούσα να σου συστήσω προς το παρόν, είναι να πας Ρυθμίσεις-->εφαρμογές, να βρεις την εφαρμογή που αναφέρεσαι και να κάνεις "καθαρισμό δεδομένων"... ελπίζοντας ότι έτσι θα διορθωθεί το πρόβλημά σου...
    • Ναι ναι διορθώθηκε το πρόβλημα όλα καλά , με βλέπω σε λίγο καιρό να περναω την ελληνική , ελπίζω με το καιρό και με τις αναβαθμίσεις να γίνει πολλές κλάσεις πάνω απ αυτη που φοραω προσωρινά