Διαφήμιση

Κινητά και αξεσουάρ δωρεάν ή σε προσφορά μόνο για τα μέλη του φόρουμ!

  • Ενημερώθηκε

Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

  • Ο/H Bodai έγραψε:

    @Vagelis Minas είσαι σίγουρος ότι θέλεις να πάρεις BlitWolf? Για κάνε μια αναζητηση στο forum για BlitzWolf να δεις τι πληροφορίες θα πάρεις ..
    Γιατί δεν είναι καλοί!?
  • Ο/H maddoctor έγραψε:

    Γιατί δεν είναι καλοί!?
    Εχουμε ήδη δυο περιπτώσεις με προβλημα με φορτιστές αυτές της μάρκας. Επειδή δεν πιστεύω ότι και οι δύο που είχαν προβλημα έπεσαν σε ελαττωματική παρτίδα είπα να τον προειδοποιήσω τον άνθρωπο ..
  • Τον παρήγγειλα πριν καν ποστάρω, ένας βασικός λόγος είναι και το καλώδιο που έρχεται μαζί με τον φορτιστή που είναι reversible, έχω 4 τετοιου είδους καλώδια και είναι πάρα πολύ καλά και απίστευτα βολικά. Το καλώδιο μόνο στοιχίζει 3$ οπότε + 3$ για το φορτιστή.. κάπως έτσι το σκέφτηκα.. ;)
  • Διαφήμιση
  • Ο/H Vagelis Minas έγραψε:

    Τον παρήγγειλα πριν καν ποστάρω, ένας βασικός λόγος είναι και το καλώδιο που έρχεται μαζί με τον φορτιστή που είναι reversible, έχω 4 τετοιου είδους καλώδια και είναι πάρα πολύ καλά και απίστευτα βολικά. Το καλώδιο μόνο στοιχίζει 3$ οπότε + 3$ για το φορτιστή.. κάπως έτσι το σκέφτηκα.. ;)
    χρησιμοποίησε το καλώδιο αλλά όχι το φορτιστή για το κινητό. Κλαίμε τουλάχιστον 2 συσκευές στην κοινότητα με κοινό σημείο αναφοράς τον φορτιστή.
  • Redmi Note 3 Pro σταμάτησε να φορτίζει - άδειο από μπαταρία

    Τώρα που το έψαξα λίγο το θέμα στο φόρουμ βρήκα αυτά, οπότε δεν είναι καθόλου σίγουρο ότι ευθύνεται ο φορτιστής της εταιρίας. Το σίγουρο είναι ότι υπάρχει θέμα με unofficial καλώδια και φορτιστές απ' ότι κατάλαβα, το θέμα είναι ότι τα ίδια αξεσουάρ δεν δημιούργησαν πρόβλημα σε άλλες συσκευες.. τώρα προβληματίστηκα..


    Ο/H pillopoulos έγραψε:

    Ο/H xouzouris έγραψε:

    Ξανα ανασταινω το νημα γιατι το επαθα κι εγω... :(

    Βεβαια, η δικη μου περιπτωση διαφοροποιειται λιγακι: πανω στον οιστρο της γκατζετίασης, ειχα βαλει εδω και κανα μηνα ενα απο αυτα τα ματζαφλαρια. Προχθες βραδυ, το εβαλα για φορτιση και αρχικα το κουμπωσα μαλλον στραβα (στα σκοταδια αυτα παθαινεις, η πλακα ειναι οτι γιαυτο το πηρα για να μην κουμπωσω αναποδα το microUSB στα σκοτεινα και το χαλασω), το κουμπωνω σωστα και διαπιστωνω οτι το κινητο εχει σβησει. Το αναβω, αναβει κανονικα, το αφηνω στη φορτιση, κοιμαμαι.

    Το πρωι, το κινητο δεν ειχε φορτισει... Να μην τα πολυλογω, δοκιμαζω με φορτιστη αυτοκινητου (τον μεταλλικο της Xiaomi), αλλο καλωδιο, τον κανονικο δικο του φορτιστη χωρις το μαγνητικο βυσμα, τζιφος. Το βραδυ, πανω στην απελπισια μου δοκιμαζω τον φορτιστη του iPad και... φορτισε κανονικα!!!

    Το προβλημα με τους αλλους φορτιστες εξακολουθει να υφισταται. Ειναι δυνατον να βραχυκυκλωσε κατι και να θελει φορτιστη >2Α (του ipad ειναι 2.1) για να δουλεψει;

    Να το παω για κοιταγμα; καμια αλλη ιδεα;
    Χωρίς να θέλω να σε στεναχωρησω, εγώ χρειάστηκε να αλλάξω την πλακέτα που βρίσκεται το micro USB φόρτισης της συσκευής μας. Αυτό το έπαθα 2 φορές και κατά πάσα πιθανότητα, το παθαινα από ένα καλώδιο που είχε αγοράσει (από τα public, όχι από ebay)

    Στάλθηκε από το PRO 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    Ο/H dimi.anagnostou έγραψε:

    Παιδιά την πάτησα και εγώ πριν από καμιά ώρα. Συγκεκιμένα έσβησε και όταν έβαζα τον φορτιστή, δεν άνοιγε η οθόνη όπως θα έπρεπε ώστε να δείξει το ποσοστό, ούτε κάποιο κουμπί αποκρινόταν, παραμόνο το κόκκινο led αναβόσβηνε.

    Αφήνοντάς το τυχαία για κανένα 10λεπτο πάνω στον φορτιστή, για να ψάξω στο google τι και πως διαπίστωσα πως ξεκίνησε κανονικά την φόρτιση. Ανησυχηχω γιατί σε ξένα forum διαβάζω πως έχουν αρκετοί το πρόβλημα αυτό όταν συμβεί πλήρης αποφόρτιση. Ακόμη χειρότερα πολλοί από αυτούς δεν έχουν καταφέρει καν να το επαναφέρουν με τον παραπάνω τρόπο που τυχαία βρήκα. Τι πιστεύετε πως φτάιει?

    Να σημειώσω πως βρίσκομαι σε διακοπές και δεν χρησιμοποίησα τον μαμίσιο xiaomi φορτιστή των 2Α, αλλά έναν samsung των 0.7Α. Λέτε να έπαιξε τον ρόλο του αυτό?
  • @Vagelis Minas Να ξέρετε ότι μάλλον το καλώδιο μου την έκανε τη ζημιά... Όπου αλλού κι αν έχω βάλει το φορτιστή, δεν έχει υπάρξει κανένα πρόβλημα

    Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  • Βάση την τροποποίηση των κανονισμών, έτσι όπως τέθονται σε ισχύ από σήμερα, το παρόν νήμα κλειδώνεται.


    Η τροποποίηση των κανόνων

    Affiliate Links και διαφήμιση των e-shops


    Απαγορεύεται αυστηρά η χρήση των affiliates link και οι έμμεσες παραπομπές σε e-shops, με σκοπό την διαφήμισή τους. Σε περίπτωση που κάποιο μέλος προβεί σε ανάρτηση τέτοιων συνδέσμων, αυτοί οι σύνδεσμοι θα διαγράφονται από την ομάδα διαχείρισης, και θα ειδοποιείται το μέλος που έκανε την ανάρτηση με προσωπικό μήνυμα, ή ακόμη και με mail.
    Δεν θα πρέπει επίσης για κανέναν λόγο να γίνεται ανάρτηση και των διαφημιστικών mail με προσφορές που στέλνουν κατά καιρούς τα διάφορα e-shops. Αυτού του είδους οι αναρτήσεις θα διαγράφονται αμέσως από την ομάδα διαχείρισης.
    Το ίδιο ισχύει και για τα Reviews που προωθούν αγορές από διάφορα e-shops.
    Επιτρέπονται ΜΟΝΟ links που έχουν σχέση μόνο με e-shops που έχουν ενεργή παρουσία στην κοινότητά μας, και αν κάποιο μέλος της κοινότητάς μας, θέλει να προβεί σε ανάρτηση κάποιας από τις παραπάνω κατηγορίες, θα πρέπει πρώτα να έρθει σε συνεννόηση με τον διαχειριστή αυτής της κοινότητας.



    Ευχαριστώ
  • Διαφήμιση