Διαφήμιση

Ενα χρόνο μετά το Note 3G

    Αυτή η σελίδα κάνει χρήση των Cookies. Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τα Cookies, κάντε κλικ στις Περισσότερες πληροφορίες

    • Ενα χρόνο μετά το Note 3G

      Πέρασε σχεδόν ένας χρόνος παρέα με το Note 3G , ΑΠΌΛΥΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ (δεν είμαι δα και κανένας, ιδιότροπος χρήστης πέρα από τα βασικά ,
      αν σκεφτεί κανείς ότι ακόμα τρέχει με την GTV-4.11.14 μια και δεν είμαι φίλος των "αναβαθμίσεων" και των πειραματισμών) , αλλά δεν λέω όχι στην αλλαγή .
      Οι φίλοι που παρακολουθούν τις εξελίξεις σε ότι αφορά τα Miui , και έχουν προσωπική γνώμη , σίγουρα θα μπορέσουν να με βοηθήσουν στην επιλογή για κάτι
      καινούριο (πάντα στις 5.5 ίντσες) .
      Αν επίκειται κάποιο ιδιαίτερο να κυκλοφορήσει στο εγγύς μέλλον , δεν έχω πρόβλημα να περιμένω .

      Καλό φθινόπωρο σε όλους
    • Ο/H geobas έγραψε:

      Πέρασε σχεδόν ένας χρόνος παρέα με το Note 3G , ΑΠΌΛΥΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ (δεν είμαι δα και κανένας, ιδιότροπος χρήστης πέρα από τα βασικά ,
      αν σκεφτεί κανείς ότι ακόμα τρέχει με την GTV-4.11.14 μια και δεν είμαι φίλος των "αναβαθμίσεων" και των πειραματισμών) , αλλά δεν λέω όχι στην αλλαγή .
      Οι φίλοι που παρακολουθούν τις εξελίξεις σε ότι αφορά τα Miui , και έχουν προσωπική γνώμη , σίγουρα θα μπορέσουν να με βοηθήσουν στην επιλογή για κάτι
      καινούριο (πάντα στις 5.5 ίντσες) .
      Αν επίκειται κάποιο ιδιαίτερο να κυκλοφορήσει στο εγγύς μέλλον , δεν έχω πρόβλημα να περιμένω .

      Καλό φθινόπωρο σε όλους


      -Αν μιλάς για rom, η απάντηση είναι Miui V7.
      -Αν μιλάς για συσκευή, η απάντηση είναι Xiaomi Redmi Note 2 (ο διάδοχος της συσκευής που ήδη έχεις)
    • Τελικά μπερδεύτηκα . Σε κινητό 5.5 ίντσες αναφέρθηκα .
      Τελικά με τα Xiaomi Redmi Note 2 pro και Xiaomi Redmi Note 2/Prime τι παίζει ? Δεν είναι καλύτερα ? Ποια η διαφορά ?
      Υπάρχει δυνατότητα αγοράς τους από EU warehouse ?
    • Διαφήμιση
    • Ο/H geobas έγραψε:

      Τελικά μπερδεύτηκα . Σε κινητό 5.5 ίντσες αναφέρθηκα .
      Τελικά με τα Xiaomi Redmi Note 2 pro και Xiaomi Redmi Note 2/Prime τι παίζει ? Δεν είναι καλύτερα ? Ποια η διαφορά ?
      Υπάρχει δυνατότητα αγοράς τους από EU warehouse ?


      Δεν υπάρχει συσκευή που ονομάζεται "Xiaomi Redmi Note 2 pro". Υπάρχει συσκευή που ονομάζεται "Xiaomi Mi Note pro" και συσκευή που ονομάζεται "Xiaomi Redmi Note2 Prime".
      Η πρώτη είναι 5.7'' και είναι η ναυαρχίδα της Xiaomi αυτή τη στιγμή και η τιμή της είναι περίπου στα 450€.
      Για την άλλη συσκευή, που είναι 5.5'' και η τιμή της είναι περίπου στα 170€, που προφανώς ανήκει σε άλλη κατηγορία, θα βρεις τα πάντα στο υπέροχο ποστ του φίλου @GR_Macedon ΕΔΩ